جدایی مریل استریپ از همسرش پس از 45 سال زندگی مشترک

جدایی مریل استریپ

مریل استریپ و همسرش دان گامر پس از 45 سال زندگی مشترک از هم جدا شدند. طبق اخبار هالیوود مووی 21 روز شنبه تأیید شد که برنده سه جایزه اسکار یعنی مریل استریپ74 ساله و گامر 76 ساله بی سر و صدا به ماهیت رمانتیک رابطه خود پایان دادند. گفته می شود جدایی مریل استریپ و همسرش 6 سال پیش انجام شده بود. اما به صورت رسمی به تازگی از یکدیگر جدا شدند.

یکی از نمایندگان استریپ در بیانیه ای گفت: “دان گامر و مریل استریپ بیش از 6 سال است که از هم جدا شده اند. در حالی که آنها همیشه از یکدیگر مراقبت می کنند. زندگی جدا از هم را انتخاب کرده اند.”

اگرچه این زوج از زمان اسکار 2018 به طور علنی با هم دیده نشدند. اما مریل استریپ اخیراً در روز جمعه در مراسم جوایز Princesa de Asturias در اسپانیا در سال 2023 دیده شد.

در 30 سپتامبر او و گامر چهل و پنجمین سالگرد ازدواج خود را جشن گرفتند.

جدایی مریل استریپ

داستان آشنایی

گامر مجسمه‌ساز اهل لوئیزویل کنتاکی از طریق برادر استریپ در سال 1978 با مریل ملاقات کرد. در آن زمان، مریل برای مرگ دوست پسرش، بازیگر همکارش جان کازال که بر اثر سرطان ریه درگذشت عزادار بود. هنگامی که استریپ با گامر ملاقات کرد. آن دو بلافاصله با هم ارتباط برقرار کردند. آنها تنها شش ماه بعد در خانه پدر و مادرش ازدواج کردند.

در طول سال‌ها نه استریپ و نه گامر چیز زیادی در مورد زندگی عاشقانه خود نگفته‌اند. اما هر از گاهی در کنار هم عکس‌هایی از آنها گرفته شده است. اگرچه استریپ شروع به ساختن نامی برای خود در سینما کرد و گامر موفقیت را در دنیای هنر دید.

به عنوان دانشجوی دانشکده موزه هنرهای زیبا در بوستون، او بعداً مدرک MFA را از دانشگاه ییل دریافت کرد و آثار او از اوایل دهه 1970 در نمایشگاه‌های سراسر جهان به نمایش درآمد. استریپ و گامر چهار فرزند دارند: یک پسر به نام هنری و سه دختر به نام های مامی، گریس و لوئیزا.

در سال 1998 استریپ به واشنگتن پست گفت که نقش مادری چالش برانگیزترین نقش او بوده است!

اگرچه زندگی خصوصی استریپ به ندرت جلوی دوربین ها می رود. اما گامر اولین کسی بود که وقتی اسکار بهترین بازیگر زن را برای بازی در فیلم بانوی آهنین در سال 2012 دریافت کرد از او تشکر کرد. در نهایت جدایی مریل استریپ از همسری پس از 45 سال یک شوک بزرگ دیگر از جدایی های سال 2023 بود.

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 7 =