تیزر فیلم The Equalizer 3 با بازی دنزل واشنگتون

تیزر فیلم The Equalizer 3 منتشر شد. اکولایزر 3 یک فیلم انتقام‌جویانه و اکشن آمریکایی است. آنتوان فوکوآ کارگردان فیلم و دنزل واشینگتن و داکوتا فانینگ بازیگران آن هستند. در ۱ سپتامبر ۲۰۲۳ توسط گروه سینمایی سونی پیکچرز اکران سینمایی شود.

در این فیلم دنزل واشنگتن، داکوتا فانینگ، سونیا عمار و ریمو جیرونه ایفای نقش می کنند. این فیلم به دنبال تفنگدار بازنشسته ایالات متحده و افسر سابق DIA رابرت مک کال است.

این فیلم دنباله‌ای بر اکولایزر ۲ (۲۰۱۸) است که بر اساس سریال تلویزیونی به همین نام ساخته شده‌است. همچنین این پنجمین همکاری واشنگتن و فوکوآ و دومین همکاری واشنگتن و فانینگ بعد از فیلم مردی در آتش در سال ۲۰۰۴ می‌باشد.

داستان فیلم

رابرت مک کال دیگر در ایالات متحده نیست و با جرم و جنایت در مقیاس بین المللی مبارزه می کند و این بار با مافیای ایتالیایی در تضاد است. یک بازیگر کاملاً جدید به واشنگتن ملحق می‌شود و دوباره با شریک صحنه «مردی در آتش» داکوتا فانینگ که تنها 9 سال داشت در فیلم اکشن تریلر تونی اسکات مقابل واشنگتن قرار می‌گیرد. دیوید دنمن، سونیا بن عمار و رمو ژیرون نیز در فیلم The Equalizer 3 ایفای نقش کرده اند.

رابرت که اکنون در جنوب ایتالیا زندگی می کند، متوجه می شود که تعدادی از دوستانش تحت کنترل رؤسای مافیای محلی هستند. رابرت که آماده بازگشت به هوشیاری است، می داند که برای محافظت از دوستانش باید این موقعیت مرگبار را تحمل کند.

اکولایزر 3 قرار است در تاریخ 1 سپتامبر 2023 توسط Sony Pictures اکران شود.

تیزر فیلم The Equalizer 3 :

در حال بارگذاری پخش کننده...

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =