اولین فیلم زلاتان ابراهیموویچ در ژانر کمدی در حال ساخت است

اولین فیلم زلاتان

قبل از زلاتان ابراهیموویچ، ستارگان فوتبال دیگری مانند زین الدین زیدان و اریک کانتونا اولین فیلم خود را در سینما به نمایش گذاشته اند.

اولین فیلم زلاتان ابراهیموویچ قرار است در یک فیلم کمدی-اکشن فرانسوی به نام آستریکس و اوبلیکس: پادشاهی میانه باشد.

زلاتان 41 ساله بهترین گلزن تاریخ سوئد به پایان دوران حرفه ای خود نزدیک می شود. این مهاجم سوئدی در سری آ با باشگاه میلان مشغول به بازی است.

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 به غیر از زلاتان در این فیلم گیوم کنه در نقش آستریکس، ژیل للوش در نقش اوبلیکس، ونسان کسل در نقش سزار، ماریون کوتیار در نقش کلئوپاترا و جاناتان کوهن در نقش فاینالتسیس حضور دارند.

اولین فیلم زلاتان

ابراهیموویچ در صفحه رسمی توییتر خود پوستر فیلم آستریکس و اوبلیکس: پادشاهی میانه پست کرد. او نوشت: “اجازه دهید با افتخار آنتی ویروس را معرفی کنم.” گویا قرار است او به عنوان آنتی ویروس در این فیلم ظاهر شود.

این پنجمین فیلم لایو اکشن از مجموعه محبوب کودکان است که توسط Pathé Films و کارگردانی Guillaume Canet که بازیگر اصلی فیلم نیز می باشد، ساخته شده است.

قبل از زلاتان ابراهیموویچ، ستارگان سابق فوتبال مانند زین الدین زیدان و اریک کانتونا برای اولین بار در پروژه های سینمایی ظاهر شدند.

زیدان در سال 2008 در فیلم آستریکس در بازی های المپیک در کنار ورزشکاران دیگری مانند تونی پارکر و میشائیل شوماخر ظاهر شد. از سوی دیگر اریک کانتونا نیز در پروژه های سینمایی دیده شده است.

منبع Sportstiger

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + سه =