تام هیدلستون و مارک همیل برای ایفای نقش به فیلم «The Life Of Chuck» به کارگردان مایک فلانگان پیوستند!

تام هیدلستون و مارک همیل برای ایفای نقش به فیلم «The Life Of Chuck» به کارگردان مایک فلانگان پیوستند!

تام هیدلستون (بازیگر مارول) و مارک همیل (بازیگر جنگ ستارگان) قرار است در اقتباس جدید از کتاب های استفن کینگ یعنی زندگی چاک، بازی کنند.


مایک فلانگان، کارگردان Doctor Sleep and The Haunting Of Hill House، کارگردانی، فیلمنامه‌نویسی و تهیه‌کنندگی فیلم را برای Intrepid Pictures برعهده دارد. در کنار ترور میسی، تهیه‌کننده دیگر آن است.

FilmNation فروش بین المللی را با مدیریت داخلی WME Independent انجام خواهد داد.

زندگی چاک بر اساس داستان کوتاه گلچین 2020 King’s If It Bleeds،که شامل سه بخش بهم متصل است. خواهد بود. داستان زندگینامه چارلز کرانتز را به صورت معکوس روایت می کند. که با مرگ او بر اثر تومور مغزی در 39 سالگی شروع می شود. و به دوران کودکی اش در یک خانه جن زده ختم می شود.

تام هیدلستون و مارک همیل
مایک فلانگان و استیون کینگ

این فیلمنامه که قبل از اعتصاب WGA اقتباس شده بود. برای چندین ماه در دست ساخت است. و هیدلستون قرار است نقش شخصیت اصلی را بازی کند و همیل برای نقش آلبی به آن ملحق شد.
با توجه به تولید، پروژه ژانر شبیه به Stand By Me، The Shawshank Redemption و The Green Mile خواهد داشت.

استیون کینگ با نام مستعار «پادشاه وحشت» در میان نویسندگان پرفروش تاریخ قرار دارد. از جمله کتاب‌ها و داستان‌های کوتاه او که در فیلم‌های موفق اقتباس شده‌اند. می‌توان به کری، درخشش، سماتاری حیوان خانگی، آن، ایستادن کنار من، مرد دونده، رستگاری در شاوشنک و جاده سبز اشاره کرد.

منبع deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 13 =