کریستوفر نولان کارگردانی فیلم جیمز باند را به عنوان یک افتخار بزرگ نام برد

کریستوفر نولان کارگردانی فیلم جیمز باند

کریستوفر نولان کارگردانی فیلم جیمز باند را یک امتیاز شگفت انگیز می داند و در ادامه آن را مجموعه‌ای از چالش‌های منحصر خواند. نولان گفت که از طرفداران پر و پا قرص سری جیمز باند است و به راحتی اعتراف می کند که این سری از فیلم ها تاثیر زیادی بر فیلم های خودش داشته است.

او گفت: “تأثیر آن فیلم‌ها در فیلم‌شناسی من آشکار است. من سری فیلم‌های جیمز باند را دوست دارم و ساخت آن برای من یک امتیاز شگفت‌انگیز خواهد بود.”

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 کریستوفر نولان کارگردانی فیلم جیمز باند را به عنوان یک مجموعه با محدودیت های متنوع و متعدد می داند. زیرا شخصیت باند می‌تواند تغییر کند و کارهای زیادی انجام دهد.

او می‌گوید: «وقتی ساخت فیلم برای کاراکتری مانند بتند را بر عهده می گیرید، در محدوده خاصی از محدودیت‌ها کار می‌کنید.  بنابراین باید نگرش درستی نسبت به آن داشته باشید. باید خلاقیت زیادی به خرج دهید تا بتوانید به آنچه که می خواهید دست پیدا کنید.»

کریستوفر نولان کارگردانی فیلم جیمز باند

علاقه نولان به ساخت فیلم باند

در سال 2017 نولان در مصاحبه ای گفت که در طول سال ها با تهیه کنندگان باربارا بروکلی و مایکل جی ویلسون صحبت کرده ام و به آنها گفته ام که به کارگردانی جیمز باند علاقه دارم اگر روزی فرصت ساخت این فیلم را داشته باشم. مطمئننا آن را به شکلی میسازم که از سایر قسمت های آن متمایز باشد.

نولان اخیراً عنوان کرده که دیگر فیلم ابرقهرمانی نخواهد ساخت. اما او ممکن است کارگردان یک فیلم جنگ ستارگان باشد. نولان همچنین گفت که قصد دارد تا حداقل 10 سال دیگر فیلم بسازد.

جدیدترین فیلم نولان، اوپنهایمر در تاریخ 21 جولای اکران شد و کیلین مورفی در نقش اصلی آن بازی می کند.

منبع Gamespot

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =