شکایت آنجلینا جولی از برد پیت به دلیل آزار و خفه کردن فرزندانشان

شکایت آنجلینا جولی

آخرین اتهامی که به برد پیت وارد شده بود در مورد یک کارخانه شراب سازی فرانسوی بود. این کارخانه برای زمانی بود که این زوج از یکدیگر جدا نشده بودند و به صورت شریکی مالکیت این کارخانه را در فرانسه بر عهده داشتند.

بر اساس شکایتی که روز سه‌شنبه ارائه شد آنجلینا جولی، شوهر سابق خود یعنی برد پیت را متهم کرد که یکی از فرزندانشان را در جریان پرواز از فرانسه به کالیفرنیا در سال 2016 خفه کرده است.

این پرونده که توسط NBC News بررسی شده است. یک شکایت توسط جولی بود که هدف آن برد پیت بود. این شکایت را شاید بتوان یک نوع تلافی دانست برای اینکه پیت، جولی را متهم کرد که نیمی از کارخانه شراب سازی، Château Miraval را که زمانی با هم در جنوب فرانسه داشتند به او فروخته است.

شکایت آنجلینا جولی که در دادگاه عالی لس آنجلس ثبت شد، نشان داد که او هرگز تحت فشار و محدودیت در مورد اینکه بتواند ملک خود را به چه کسی بفروشد، نبوده است. در شکایت 17 صفحه ای جولی جریان پروازی را که در سپتامبر 2016 از فرانسه به لس آنجلس داشتند را بازگو کرد. طبق ادعای او، پیت خانواده را مورد آزار لفظی و فیزیکی قرار داده است.

مطالب مرتبط: شکایت آنجلینا جولی از برد پیت برای تصاحب کارخانه شراب سازی

شکایت آنجلینا جولی

ماجرای پرواز پر حاشیه

در شکایت آنجلینا جولی آمده است: «پس از آن پرواز، برای رفاه خانواده‌اش، جولی تصمیم گرفت درخواست طلاق بدهد. جولی در اسناد قبلی دادگاه ماجرای سفر هواپیما را شرح داده است. اما اشاره ای به قرار دادن دست های پیت روی گلوی کودک نکرده است. پیت در این پرواز یکی از بچه ها را خفه کرد و به صورت دیگری سیلی زد. برخی از بچه ها از پیت التماس کردند که دست از کار بکشد. همه آنها ترسیده بودند و بچه ها گریه می کردند.»

«در یک لحظه، او آبجو را روی جولی ریخت. در دفعات بعدی برد پیت آبجو و شراب قرمز روی بچه ها ریخت. بعد از ساعت‌های پرتنش، بالاخره پیت به خواب رفت.»

در ادعای متقابل جولی نامی از کودکانی که ممکن است مورد ضرب و شتم قرار گرفته باشند ذکر نکرده است. جولی همچنین مدعی شد که می‌خواسته نیمی از شراب‌سازی خود را به پیت بفروشد. اما این گفتگوها بی‌ثمر بود. زیرا او خواستار توافق غیرقابل قبولی برای عدم افشای اطلاعات بود که طبق قرارداد او را از صحبت خارج از دادگاه در مورد آزار جسمی و روحی پیت منع می‌کرد.

نوامبر 2016 اف‌بی‌آی و اداره خدمات کودکان و خانواده لس‌آنجلس، تحقیقات مربوط به اتهامات آزار جسمی پیت و فرزندانش را که ناشی از حادثه در هواپیمای شخصی بود را مختومه اعلام کردند و هیچ اتهامی علیه پیت مطرح نشد.

منبع NBCnews

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + ده =