تریلر فیلم 2023 Learning to Love یک داستان عاشقانه

تریلر فیلم 2023 Learning to Love

تریلر فیلم 2023 Learning to Love منتشر شد. این فیلم در ژانر کمدی و عاشقانه به کارگردانی دامیان رومی است. دامیان رومی یک نویسنده، تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون آرژانتینی آمریکایی است. آثار او در بسیاری از جشنواره‌های فیلم در سراسر جهان شرکت کرده و با بورسیه کارگردانی جک نیکلسون، جایزه بهترین داستان برای یک فیلم سینمایی در LALIFF، بورسیه نویسندگی ABC/Disney و جایزه امی منطقه‌ای برای نویسندگی و کارگردانی شناخته شده است.

داستان از این قرار است که استفانی یک زن تازه مجرد، به میامی نقل مکان کرده و به عنوان معلم برای دو دختر یک معمار کار می کند. احساسات استف نسبت به هری شروع به افزایش می‌کند و دو دختر تصمیم می‌گیرند که باید به رابطه عاشقانه پایان دهند.

Learning to Love یک اکران محدود در تاریخ 13 می داشت و قرار است در 1 جولای در آمریکا به صورت عمومی اکران شود.

 

داستان فیلم

هری از زمانی که همسر خود را از دست داده است به همراه دو دخترش به تنهایی زندگی می کنند. هری تلاش می کند که با دو دخترش ارتباط خوبی برقرار کند.اما چندان موفق نیست. زمانی که هری به صورت اتفاقی با یک پرستار بچه جدید روبرو می شود. همه چیز تغییر می کند. با ورود پرستا جدید همه چیز در خانه تغییر می کند. و در نهایت هری می تواند با دو دخترش ارتبط خوبی برقرار کند.

تریلر فیلم 2023 Learning to Love :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =