شکایت آنجلینا جولی از برد پیت برای تصاحب کارخانه شراب سازی

آنجلینا جولی یک شکایت علیه برد پیت در اعتراض به فروش ملک شراب سازی سابقشان Chateau Miraval تنظیم کرد.

طبق اخبار مووی 21 آنجلینا جولی یک شکایت علیه برد پیت شوهر سابقش به خاطر فروش 50 درصد سهام او در کارخانه شراب سازی آنها در فرانسه Chateau Miraval تنظیم کرده است. ستاره 47 ساله Maleficent در اسناد رسمی به دست آمده توسط هالیوود لایف سخنان تندی را ارائه کرده است. جولی ادعا می کند که «برد پیت جنگی انتقام جویانه علیه او و شاتو میراول به راه انداخته است». در این اسناد همچنین آمده است که این شرکت به دنبال غرامت 250 میلیون دلاری به دلیل “اقدامات غیرقانونی و بدخواهانه پیت و متحدانش” است تا با “کاهش ارزش سرمایه گذاری و سلب نقش مناسب خود در مدیریت به Chateau Miraval آسیب برساند. شاتو یکی از معتبرترین تولیدکنندگان شراب رُز در جهان است.

آنجلینا جولی

بررسی اسناد شکایت

مدارک ارائه شده همچنین بیان می‌کنند که «این ادعاها سوء نیت برد را نشان می دهد. رفتار برد می تواند باعث آسیب جدی به شاتو میراول وارد کند. در این پرونده حقوقی، وکلا ادعا می کنند که برد 58 ساله “طرح بسیار موفقیت آمیزی را برای به دست گرفتن کنترل تاکستان را آغاز کرده و در حال ارائه آن است.

اسناد همچنین ادعا می‌کنند که برد « شاتو میراول را به‌عنوان خانه شخصی‌اش تلقی می‌کند» و همچنین او «درآمدهای این ملک را هدر داده و صرف پروژه های بیهوده می کند. از جمله ساخت یک استخر و یا یک استودیو با هزینه میلیون دلاری.

آنجلینا جولی
شاتو میراول

یک منبع نزدیک به برد در صحبت های خود گفت: متاسفانه رفتارها و مسائل قدیمی و کهنه دوباره سر باز کردند و این موضوع باعث می شود تا همه چیز دوباره متشنج شود. همچنین حواس بقیه از رفتار طرف مقابل یعنی آنجلینا پرت شود.  این زوج دارای 5 فرزند، مدوکس 21 ساله، زاهارا 17 ساله، پکس 18 ساله، شیلو 16 ساله و دوقلوهای ویوین و ناکس 14 ساله مشترک هستند.

یکی از نزدیکان آنجلینا در ماه ژوئیه به طور انحصاری به هالیوود لایف گفت که چگونه این اختلاف بر او تأثیر گذاشته است. آنها به HL گفتند: «میراول قبلاً یک محیط برای شادی و خوشحالی او با برد و بچه‌ها بود. جایی که او ازدواج کرد. بنابراین همانطور که می‌توانید تصور کنید تصمیم برای رها کردن آن آسان نبود. آنجلینا اشک‌های زیادی ریخت. اما او احساس می‌کرد که این انتخاب مناسبی برای او بوده و بیش از حد مطمئن است که دادگاه به نفع او خواهد بود.»

منبع Hollywoodlife

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − نه =