پایان بندی ضعیف سریال Secret Invasion بدترین امتیاز را در تاریخ مارول کسب کرد

پایان بندی ضعیف سریال Secret Invasion

پایان بندی ضعیف سریال Secret Invasion به بدترین اپیزود MCU در تاریخ در Rotten Tomatoes تبدیل شد. تهاجم مخفی Disney+ اکنون به پایان رسیده است و تعداد زیادی از طرفداران استودیو مارول از آنچه در نهایت به دست آورده اند ناامید شده اند.

طبق اخبار فیلم و سریال موووی 21 این سریال به عنوان اولین سریال «رویداد متقاطع» در ژانر «هیجان‌انگیز و جاسوسی» نام‌گذاری شد. و طرفداران انتظار هیجان زیادی را از این سریال داشتند. اما پایان بندی ضعیف سریال Secret Invasion طرفداران را به شدت ناراحت و ناامید کرده است.

این موضوع در نمرات سریال Rotten Tomatoes نیز منعکس شده است. به طوری که Secret Invasion در حال حاضر بدترین نمایش MCU روی این پلتفرم است.

پایان بندی ضعیف سریال Secret Invasion

خطر اسپویل

بدترین اپیزودهای MCU با کمترین امتیاز

قسمت پایانی Secret Invasion کمترین امتیاز تایید منتقدان Rotten Tomatoes را برای یک قسمت از یک سریال دیزنی+ محصول استودیوی مارول دریافت کرده است.

لیست بدترین اپیزودهای MCU که در این پلتفرم بررسی شده اند به شرح زیر است:

5.) She-Hulk قسمت 6: 70٪

She-Hulk قسمت 6 (با عنوان “Just Jen”) در حال حاضر با کسب امتیاز 70٪ در Rotten Tomatoes قرار دارد. این اپیزود قهرمان داستان تاتیانا ماسلانی نشان داد که از وظایف قهرمانانه خود فاصله گرفت تا در عروسی یک دوست دبیرستانی شرکت کند. «Just Jen» برای بسیاری از کمدی های حقوقی دیزنی+ یک نقطه انتقادی بود. زیرا در بیشتر موارد، هنجارهای ابرقهرمانی را کنار گذاشت و به عناصر کمدی تفرقه افکن خود می پرداخت.

.

4.) Secret Invasion قسمت 1: 52٪

تهاجم مخفی حداقل از نظر انتقادی با یک انفجار آغاز نشد. این مینی سریال با امتیاز 52% در Rotten Tomatoes شروع شد. زیرا نیک فیوری یک تهاجم مخفیانه از سوی بیگانگان معروف به Skrulls را کشف کرد. اپیزود 1 که “رستاخیز” نام داشت. به دلیل مرگ بحث برانگیز شخصیت مورد علاقه طرفداران انتقام جویان ماریا هیل (با بازی کوبی اسمالدرز) مورد انتقاد قرار گرفت.

.

3.) Secret Invasion اپیزود 2: 50% و Secret Invasion اپیزود 5: 50%

در جایگاه سوم تساوی بین اپیزودهای 2 و 5 Secret Invasion (به ترتیب با عنوان «قول‌ها» و «برداشت») قرار دارد. قسمت 2 با محوریت خلاص شدن نیک فیوری از موقعیت خود توسط Skrull به تقلید از جیمز رودز. و اپیزود 5 به دنبال آماده شدن فیوری برای مقابله با Gravik و Skrull Rhodey در پی مرگ تالوس بود.

این دو اپیزود از مشکلات بسیار مشابهی رنج می‌برند. پتانسیل زیادی در فیلمنامه این دو قسمت دیده میشد. اما نویسندگان نتوانستند به خوبی کار را به پایان برسانند.

.

2.) Secret Invasion اپیزود 3: 38% و Secret Invasion اپیزود 4: 38%

یکی دیگر از تساوی ها در رتبه دوم با اپیزودهای حمله مخفیانه 3 و 4 قرار می گیرد. این جفت دو با امتیاز 38% در جایگاه دوم قرار دارند. زیرا نیک فیوری جزئیات طرح اسکرول گراویک را کشف کرد که منجر به مرگ دوست دیرینه و همدستش تالو شد.

نویسندگی نه چندان خوب که در سرتاسر سریال دیده می شود در نقد این دو اپیزود مطرح شده است. اما بزرگترین مشکل در پیچ و تاب مرگ و رستاخیز فوری G’iah با بازی امیلیا کلارک است.

.

1.) Secret Invasion قسمت 6: 13٪

مشکل اصلی منقدان و تماشاگران فینال Secret Invasion است. پایان بندی ضعیف سریال Secret Invasion در اپیزود 6 در حال حاضر همه را شگفت زده کرده است که توانسته تنها 13 درصد آرا مثبت را به خود اختصاص دهد. این اتفاق به دنبال آن بود که نیک فیوری و G’iah نقشه اسکرول ها را خنثی کردند و جهان را از یک جنگ همه جانبه اسکرول-انسانی نجات دادند.

Secret Invasion و یک مبارزه نهایی CGI را انتخاب کرد. و این موضوع جذابیت سریال و داستان را از بین برد. در صورتی که سازندگان سریال می توانستند داستان و راهکار بهتری را برای پایان بندی در نظر بگیرند.

منبع Thedirect

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 1 =