ساخت سریال 8 Mile درباره میراث امینم توسط فیفتی سنت

ساخت سریال 8 Mile

فیلم«8 Mile» که در سال 2002 نمایش داده شد، اسکار بهترین آهنگ اصلی را برای امینم به ارمغان آورد.

طی چند سال گذشته « فیفتی سنت» خواننده رپ و بازی‌های ویدیویی وارد شغل جدید تهیه کنندگی شده و تقریباً تولید نیمی از برنامه‌های شبکه Starz را با فرنچایز «Power» و «BMF» بر عهده داشته است. اکنون این رپر ساخت سریال 8 Mile درباره میراث امینم را برنامه کاری خود دارد. قرار است برای ساخت سریال 8 Mile او با امینم همکاری کند.

50 سنت در مصاحبه ای در مورد برنامه های خود برای اقتباس از فیلم 2002 امینم برای تلویزیون صحبت کرد. به گفته 50 سنت، او و امینم در حال کار برای توسعه این سریال در تلویزیون هستند و می‌خواهند داستان را به گونه‌ای پیش ببرند که نسل‌های جوان‌تر از میراث امینم آگاه شوند. این دو خواننده رپ از اوایل دهه 2000 با هم دوست بودند و ده ها بار با دو آهنگ از آلبوم 50 سنت در سال 2003 “Get Rich or Die Tryin” شریک شدند.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 خواننده رپ گفت: «من می خواهم 8 مایل را به تلویزیون بیاورم. فکر می‌کنم باید برای نشان دادن میراث امینم کاری انجام دهم. زیرا برای من مهم است که آنها آن را درک کنند.»

ساخت سریال 8 Mile

داستان فیلم 8 Mile

«8 Mile» که در سال 2002 منتشر شد. روایتی تخیلی از داستان زندگی امینم به عنوان یک خواننده رپ مشتاق است که در آن فیفتی سنت نقش شخصیت اصلی جیمی اسمیت جونیور یا «بی-خرگوش» را بازی می‌کند. این فیلم درباره جیمی کارگر کارخانه خودروسازی است که تلاش می کند در جامعه رپ دیترویت احترام به دست آورد.

«8 Mile» زمانی که برای اولین بار در سینماها اکران شد. با فروش 242.9 میلیون دلاری از بودجه 51.3 میلیون دلاری از نظر انتقادی و تجاری موفق بود. امینم به همراه ترانه سرایان لوئیس رستو و جف باس برای آهنگ Lose Yourself برنده اسکار بهترین آهنگ اصلی شدند. اگرچه او در مراسم جایزه اسکار در آن سال برای اجرای آهنگ یا دریافت جایزه حضور نداشت. اما در مراسم 2020 حضور داشت و 17 سال بعد آن ترانه را اجرا کرد. 50 Cent در سه آهنگ از موسیقی متن فیلم ظاهر شد که 3.4 میلیون دلار کپی فروخت و “Lose Yourself” را به یک موفقیت 12 هفته ای شماره 1 بیلبورد راه اندازی کرد.

منبع Indiewire

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 7 =