مدت زمان پخش Ant-Man 3 مشخص شد

مدت زمان پخش Ant-Man 3

مدت زمان پخش Ant-Man 3 به عنوان فیلم بعدی دنیای سینمایی مارول فاش شد.

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 زمان اجرای Ant-Man and the Wasp Quantumania  حدود 125 دقیقه یا دو ساعت و پنج دقیقه است. در مقایسه با دیگر فیلم‌های اخیر مارول مانند Doctor Strange در Multiverse of Madness که دو ساعت و شش دقیقه بود، تقریبا مشابه است. مدت زمان پخش Ant-Man 3 کمی طولانی‌تر از زمان یک ساعت و پنجاه و نه دقیقه Thor: Love و Thunder است. اما به طور قابل توجهی کوتاه‌تر از Black Panther: Wakanda Forever است که در زمان دو ساعت و چهل و یک دقیقه به پایان رسید.

در این فیلم که به طور رسمی فاز 5 دنیای سینمایی مارول را آغاز می کند. شرکای ابرقهرمان اسکات لانگ (پل راد) و هوپ ون داین (اوانجلین لیلی) برای ادامه ماجراجویی های خود در نقش مرد مورچه ای و زنبورک بازمی گردند. آنها همراه با والدین هوپ، هنک پیم (مایکل داگلاس) و جانت ون داین (میشل فایفر) داستان خود را با کاوش در قلمرو کوانتومی، تعامل با موجودات عجیب و غریب جدید و ماجراجویی شروع می کنند.

مدت زمان پخش Ant-Man 3

شخصیت های جدید

سومین قسمت از مجموعه Ant-Man تغییراتی دائمی در دنیای سینمایی مارول ایجاد خواهد کرد. علاوه بر کانگ فاتح که قرار است جاناتان میجرز نقش آن را بازی کند. همچنین تایید شده است که شرور مورد علاقه طرفداران مارول، M.O.D.O.K اولین بازی لایو اکشن خود را در این فیلم خواهد داشت.

دنباله آینده همچنین کاترین نیوتون تازه وارد MCU (جامعه، فریکی) را معرفی می کند. زیرا او اکنون نقش Cassie Lang را بر عهده می گیرد. شخصیتی که قبلا توسط ابی رایدر فورتسون در فیلم اول Ant-Man به تصویر کشیده شده بود.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania بار دیگر توسط پیتون رید بر اساس فیلمنامه ای توسط جف لاونس کارگردانی می شود.

منبع Comingsoon

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 7 =