ساخت فصل دوم سریال Based On A True Story توسط پیکاک تایید شد

ساخت فصل دوم سریال Based On A True Story

طبق گزارش ها و اخبار هالیوود مووی 21 گفته می شود که ساخت فصل دوم سریال Based On A True Story در Peacock تایید شد. فصل اول هشت قسمتی کمدی دارک در ماه ژوئن در سرویس استریم پخش شد. در این سریال کالی کوئکو، کریس مسینا، تام بیتمن، پریسیلا کوئینتانا، لیانا لیبراتو، ناتالیا دایر و غیره بازی کردند.

ساخت فصل دوم سریال Based On A True Story

داستان سریال

این نمایش طنز در ژانر جنایی ساخته شده است که به طور گسترده از رویدادهای واقعی الهام گرفته شده است. در توضیحات رسمی فصل 1 آمده است که “آوا (کوکو) و همسرش ناتان (مسینا) یک زوج بد شانس هستند که زندگی آنها با یک قاتل سریالی بدنام که لس آنجلس را وحشت زده می کند، برخورد می کند. اما آنها به جای اینکه وحشت کنند از این فرصت بهترین استفاده را می برند.

این زوج با ساختن پادکست های جالب با قاتل طرفداران بسیاری به دست می آورند. همچنین روی این ترس و وحشت مردم آمریکا در مورد جنایت سرمایه گذاری می کنند و موفق هم می شوند.»

« Based On A True Story» پس از انتشار، اکثراً نقدهای خوبی از منتقدان دریافت کرد. به طوری که فصل اول در Rotten Tomatoes دارای 74 درصد محبوبیت انتقادی است. در نهایت ساخت فصل دوم سریال Based On A True Story نیز با توجه به طرفداران بسیار و درخواست آنها تایید شد.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + شانزده =