تریلر فیلم Transformers: Rise of the Beasts

تریلر فیلم Transformers: Rise of the Beasts

تریلر فیلم Transformers: Rise of the Beasts منتشر شد. تبدیل‌شوندگان: ظهور جانوران (Transformers: Rise of the Beasts) یک فیلم اکشن و علمی تخیلی آمریکایی آماده اکران برای سال ۲۰۲۳ که بر اساس خط بازی‌های تبدیل‌شوندگان (ترانسفورمرز) و عمدتاً تحت تأثیر خط داستانی «جنگ جانوران» ساخته شده‌است. این هفتمین قسمت از مجموعه فیلم‌های لایو اکشن تبدیل‌شوندگان و دنباله‌ای بر فیلم بامبلبی (۲۰۱۸) محسوب می‌شود. این فیلم به کارگردانی استیون کیپل جونیور با بازی آنتونی راموس، دومینیک فیش بک و لورین ولز است. فیلم حول محور آپتیموس پرایم در سال ۱۹۹۴ در بروکلین، شهر نیویورک و بخش‌هایی از پرو خواهد بود.

تبدیل‌شوندگان: ظهور جانوران قرار است توسط پارامونت پیکچرز در تاریخ ۹ ژوئن ۲۰۲۳ (۲۰ خرداد ۱۴۰۲)، در ایالات متحده به نمایش درآید.

فیلمبرداری اصلی در ۷ ژوئن ۲۰۲۱ در لس آنجلس آغاز شد. فیلمبرداری همچنین در ماچو پیچو، مونترآل و بروکلین انجام شد. در ۲۰ اکتبر ۲۰۲۱، اعلام شد که فیلمبرداری به‌طور رسمی به پایان رسیده‌است.

 

داستان فیلم

در سال 1994، یک جفت باستان‌شناس از بروکلین از طریق یک ماجراجویی در جهانگردی با اتوبات‌ها که با سه دسته از نژاد ترانسفورمرز پیوند می‌خورد، وارد درگیری باستانی می‌شوند: ماکسیمال‌ها، پرداکون‌ها و ترورکان‌ها.

تریلر فیلم Transformers: Rise of the Beasts

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 13 =