عکس جدید گوردون کورمیر ستاره آواتار؛ نمایشی مدرن از Aang

گوردون کورمیر ستاره آواتار

گوردون کورمیر ستاره آواتار نتفلیکس در سریال The Last Airbender با انتشار یک تصویر جدید ادعا می کند که شخصیت آنگ بهترین کاراکتر در لایو اکشن است.

گوردون کورمیر ستاره آواتار خود را در یک تصویر کاملاً جدید مجسم می کند. Avatar: The Last Airbender که از مجموعه انیمیشن محبوب نیکلودئون به همین نام اقتباس شده است. شخصیت های محبوبی مانند Aang، Katara، Sokka و Zuko را دارا می باشد. تاکنون بسیاری از شخصیت‌های اصلی سریال انتخاب شده‌اند و گوردون کورمیر نقش اصلی را به عنوان استاد نوظهور هر چهار عنصر بر عهده می‌گیرد. گوردون کورمیر ستاره آواتار قبلاً مورد تحسین طرفداران این انیمیشن قرار گرفته است. زیرا بسیاری از افراد معتقدند که او شباهت بسیاری به کاراکتر Aang دارد و بسیار خوش قلب است.

آواتار نیوز اخیراً عکسی را در توییتر منتشر کرده است که کورمیر را در لباس های امروزی نشان می دهد. او مانند آنگ یک ژست مراقبه‌ای به خود گرفته است. در اوایل آوریل سال جاری، کورمیر در عکسی که شباهت بسیاری به شخصیت آواتار: آخرین باافزار خود شباهت داشت. نشان داد که همچنان به شخصیت Aang علاقه مند است و می خواهد در مجموعه جدید ایفای نقش کند.

کورمیر که مشت‌هایش رو به روی هم گرفته، پاها را روی هم قرار داده و با چشم های بسته نشسته است. از همتای خود یعنی آنگ تقلید می کند. زیرا او اغلب در حین مدیتیشن دقیقاً در همین حالت می‌نشیند که در نهایت به او کمک کرد قفل چاکراهایش را باز کند تا به حالت آواتار برسد. در بک گراند عکس کورمیر با یک اسکیت بورد دیده می شود و گرافیتی‌های که در اطراف قرار دارند. کاربران به سرعت به این نکته اشاره کردند که ستاره جوان تصویری عالی از Aang مدرن را به نمایش گذاشته است.

گوردون کورمیر ستاره آواتار

مجموعه آواتار آخرین بادافزار به چه سمتی گام برمی دارد؟

Avatar: The Last Airbender یک مجموعه انیمیشن بسیار تحسین شده و بسیار محبوب است که در طول پخش مجموعه با استقبال خوبی روبرو شد و از زمانی که در یک استریم جدید پخش شد، مخاطبان بسیار بیشتری پیدا کرد. سریال Spinoff The Legend of Korra مسیر مشابهی داشت. اگرچه Avatar: The Last Airbender طرفداران بیشتری دارد. ارتباط مداوم این نمایش انیمیشن را می توان به نوستالژی و همچنین توانایی آن در جذابیت و حفظ عناصر سرگرم کننده برای جلب مخاطب جوان تر نسبت داد. اما با این وجود باز هم شاهد مسائل پیچیده و جذاب در این مجموعه هستیم.

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 فیلم لایو اکشن بر اساس این مجموعه توسط M. Night Shyamalan در سال 2010 ساخته شد و به دلیل پاک کردن زمینه‌های فرهنگی Avatar: The Last Airbender، نقدهای منفی را هم از سوی منتقدان و هم از مخاطبان دریافت کرد. علاوه بر این، فیلم لحنی کاملاً متفاوت از سریال طنز داشت و تغییرات نامطلوب زیادی در منبع خود ایجاد کرد و محصولی را ایجاد کرد که طرفداران را ناامید کرد. از آنجایی که اولین تلاش برای ساخت لایو اکشن پروژه Avatar: The Last Airbender برای بسیاری از افراد راضی کننده نبود. اخبار سریال نتفلیکس در ابتدا با واکنش های متفاوتی روبرو شد.

گوردون کورمیر ستاره آواتار

خالقان اصلی آواتار

در ابتدا مایکل دانته دی مارتینو و برایان کونیتزکو خالقان Avatar: The Last Airbender به پروژه نتفلیکس پیوسته بودند. که موضوع امیدوارکننده ای بود تا گام های اشتباه فیلم را اصلاح کنند. همچنین مخاطبان نیز به راحتی با این تغییر ارتباط برقرار کردند. اگرچه سازندگان بعداً به دلیل تفاوت‌های خلاقانه از پروژه جدا شدند.

اما اطلاعیه‌های بازیگری و چند جزئیات دیگر منتشر شده در مورد سریال نشان می‌دهد که نمایش نتفلیکس با دقت و شباهت بیشتری به منبع اصلی ساخته خواهد شد. در حالی که اطلاعات بسیار کمی در مورد آواتار: آخرین بادافزار نتفلیکس در دست است. واضح است که سازندگان سریال به خوبی انتقادات وارده به فیلم را درک کرده اند. این موضوع می‌تواند باعث موفقیت سریال جدید در زمان نمایش شود.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

یک پاسخ

  1. اخرین هوا ساز 🤣🤣🤣🤣 خدا پدر اونی که اخرین بادافزار رو ترجمه کرد بیامرزه😁

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =