اولین تصاویر به همراه تاریخ انتشار فصل سوم سریال Slow Horses منتشر شد

فصل سوم سریال Slow Horses

فصل سوم سریال Slow Horses ساخته شده بر اساس رمان اصلی از اول دسامبر در +Apple TV با شش قسمت منتشر می شود.

جکسون لمب (با بازی گری اولدمن) پس از مرگ یک مامور، رهبری “خانه کشتارگاه” را بر عهده خواهد داشت که رویکرد او به ماموریت ها را تغییر می دهد. بازیگران جدید عبارتند از Katherine Waterston و Ṣọpẹ Dérísù، و ساخت فصل 4 قبلاً با بازیگران جدیدی مانند Hugo Weaving و Joanna Scanlan تأیید شده است.

اخبار مرتبط: تریلر فصل سوم Slow Horses

فصل سوم سریال Slow Horses

تمدید سریال

پس از اینکه طرفداران Slow Horses با انتشار فصل 2 تنها چند ماه پس از پخش فصل 1 شگفت زده شدند . ساخت فصل سوم نیز تایید شد. زیرا این سریال هیجان انگیز در ابتدا به عنوان یک فصل 12 قسمتی اولیه در نظر گرفته شد که اپل تصمیم گرفت قسمت های آن را به نصف برساند. اما برای فصل سوم از ابتدا 6 قسمت سریال در نظر گرفته شد. فصل سوم Slow Horses تاریخ انتشار در ماه دسامبر را تایید کرده است.

پس از یک ماموریت آموزشی ناموفق و شرم آور، افسر بریتانیایی MI5 ریور کارترایت به اسلاف هاوس تبعید می شود. یک برزخ اداری. کارترایت و همکارانش که با نام « Slow Horses» شناخته می‌شوند. باید کارهای کسل‌کننده و  کاغذ بازی های  رئیس شان جکسون لمب را تحمل کنند. او از آنها انتظار دارد به دلیل کسالت و ناامیدی دست از کار بکشند. زندگی در اسلاف هاوس با سختی و مشقت تعریف می شود. تا اینکه Slow Horses در یک بازی خطرناک توسط «پارک» (نامی که مقر خیالی MI5 با آن شناخته می شود، برگرفته از مکان آن در پارک ریجنت) گرفتار می شوند.

برای فصل 3 ما یک بار دیگر شاهد جکسون لمب (گری اولدمن) با قیافه ژولیده اش خواهیم بود. که پس از مرگ یک مامور زندگی اش دچار دگرگونی می شود. و در نهایت وارد یک بازی خطرناک می شود.

فصل سوم سریال Slow Horses

فصل سوم «Slow Horses» بر اساس کدام رمان است؟

فصل سوم سریال Slow Horses بر اساس رمان ببرهای واقعی، سومین رمان از مجموعه جاسوسی نویسنده میک هرون ساخته شده است. اپل فاش کرده است که فصل جدید در استانبول آغاز می شود. جایی که یک رابط عاشقانه راز مدفون MI5 را فاش می کند. وقتی جکسون و تیمش درگیر می شوند. متوجه می شوند که این راز آینده آنها را به عنوان یک تیم و خود MI5 تهدید می کند.

راز تاریک توسط بازیگر تازه وارد کاترین واترستون که نقش مامور MI5 آلیسون دان را بازی می کند، فاش خواهد شد. همچنین Ṣọpẹ Dìrísù (دار و دسته های لندن) در نقش شان دونوان رئیس سابق امنیت سفارت بریتانیا در استانبول به ایفای نقش پرداخته است. بازیگرانی که به سریال بازگشته اند عبارتند از: کریستین اسکات توماس (بیمار انگلیسی)، جک لودن (دانکرک)، ساسکیا ریوز (لوتر)، روزالیند الازار، کریس ریلی، کریستوفر چانگ (جاده واترلو)، کاردیف کیروان (جویدن). فردی فاکس (بزرگ)، ایمی-فیون ادواردز (پیکی بلایندرز) و جاناتان پرایس (بازی تاج و تخت).

Slow Horses از زمان اولین نمایش خود به عنوان یکی از بهترین برنامه های Apple TV+ مورد تحسین قرار گرفته است. با چندین نامزدی در بفتا و جوایز دیگر، این سریال قبلاً برای فصل 4 تمدید شده است. که از هوگو ویوینگ (سه گانه ماتریکس)، جوآنا اسکنلان (یادداشت هایی در مورد یک رسوایی)، روث بردلی (گناه)، تام بروک (امپراتوری از) استقبال خواهد کرد.  و جیمز کالیس (Battlestar Galactica) در سریال حضور دارند. فصل چهارم نیز با استفاده از کتاب چهارم Spook Street به عنوان منبع منبع ساخته خواهد شدو

Apple TV+ فصل 3 Slow Horses را در 1 دسامبر با دو قسمت پخش می کند. چهار قسمت باقیمانده تا 29 دسامبر به صورت هفتگی عرضه خواهند شد.

فصل سوم سریال Slow Horses فصل سوم سریال Slow Horses فصل سوم سریال Slow Horses فصل سوم سریال Slow Horses فصل سوم سریال Slow Horses

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + چهارده =