تریلر فصل سوم Slow Horses با بازی گری اولدمن

تریلر فصل سوم Slow Horses

تریلر فصل سوم Slow Horses با بازی گری اولدمن منتشر شد. اسب‌های آرام (Slow Horses) یک مجموعه تلویزیونی در ژانر مهیج جاسوسی است که بر اساس رمان به همین نام از میک هرون ساخته شده‌است. دو قسمت اول این مجموعه در ۱ آوریل ۲۰۲۲ از طریق اپل تی‌وی پلاس نمایش داده شد.

از دیگر بازیگران این سریال می شود اشاره کرد به: «کریستین اسکات توماس»؛ «جک لودن»؛ «ساسکیا ریوز»؛ «روزالیند الازار»؛ «کریستوفر چانگ»؛ «فردی فاکس»؛ «کریس ریلی»؛ «ساموئل وست»؛ «سوفی اوکوندو»؛ «ایمی فیون ادواردز»؛ «کادیف کیروان» و «جاناتان پرایس».

 

داستان سریال

پس از یک ماموریت آموزشی ناموفق و شرم آور، افسر بریتانیایی MI5 ریور کارترایت به اسلاف هاوس تبعید می شود. یک برزخ اداری. کارترایت و همکارانش که با نام « Slow Horses» شناخته می‌شوند. باید کارهای کسل‌کننده و  کاغذ بازی های  رئیس شان جکسون لمب را تحمل کنند. او از آنها انتظار دارد به دلیل کسالت و ناامیدی دست از کار بکشند. زندگی در اسلاف هاوس با سختی و مشقت تعریف می شود. تا اینکه Slow Horses در یک بازی خطرناک توسط «پارک» (نامی که مقر خیالی MI5 با آن شناخته می شود، برگرفته از مکان آن در پارک ریجنت) گرفتار می شوند.

تا این لحظه زمان خاصی به صورت رسمی برای آغاز پخش فصل سوم اعلام نشده است.

تریلر فصل سوم Slow Horses:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 11 =