تریلر سریال Queen Charlotte اسپین آف Bridgerton

تریلر سریال Queen Charlotte

تریلر سریال Queen Charlotte منتشر شد. ملکه شارلوت: داستان بریجرتون یک مینی سریال درام تاریخی است که توسط شوندا رایمز برای نتفلیکس ساخته شده است. این سریال یک پیش درآمد از سریال بریجرتون نتفلیکس است و بر ارتقای شهرت و قدرت ملکه شارلوت جوان تمرکز دارد. این سریال در 4 می 2023 پخش خواهد شد و شامل شش قسمت است. «ملکه شارلوت» با بازی «گلدا راشول» یکی از شخصیت‌های محبوب فصل اول «بریجرتون» بود. سریال اسپین‌آف داستان‌هایی نیز در مورد «وایولت برجرتون» با بازی «روث گمل» و «لیدی دنبری» با بازی «آجوا آندو» روایت می‌کند.

«شاندا رایمز»نویسنده و تهیه‌کننده اجرایی سریال در کنار «بتسی بیرز» و «تام وریکا» خواهد بود. دیگر بازیگران سریال «ایندیا امارتیفیو»، «میشل فرلی»، «کوری میلکریست»، «آرسما توماس»، «فردی دنیس»، «سم کملنت»، «ریچارد کانینگهام»، «راب مالونی»، و «هیو سکس» خواهند بود.

فصل دوم سریال «بریجرتون» (Bridgerton) با گذر از فصل اولش به پربیننده‌ترین سریال انگلیسی-زبان تاریخ نتفلیکس تبدیل شده بود. فیلمبرداری فصل سوم به تازگی به پایان رسیده است.

 

داستان سریال

این تریلر به صورت کامل ما را با داستان و ملکه شارلوت جوان آشنا می کند و روز های جوانی و پر از چالش این ملکه را به تصویر می کشد.

«ملکه شارلوت: داستانی از بریجرتون» ۴ مه از نتفلیکس پخش خواهد شد.

تریلر سریال Queen Charlotte :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − دو =