فیلمبرداری سریال Ted به پایان رسید

سریال Ted

تد خرس عروسکی بد دهان، قرار است به عنوان یک سریال تلویزیونی بازگردد. اولین بار فیلم تد در سال 2012 اکران شد که طرفداران بسیاری را با خود همراه کرد. این فیلم موفقیت آمیز بود و اکنون مک فارلن در حال آماده شدن برای انتشار یک سری پیش درآمد بر اساس این شخصیت است.

داستان سریال Tedدر سال 1993 در بوستون و حول جان بنت جوان و دوستش تد می گذرد. سریال داستان زندگی این دو شخصیت را در طول دوران نوجوانی دنبال خواهد کرد. در حالی که فیلم ها بیشتر بر روی جان بنت بزرگسال و رابطه او با تد تمرکز داشتند. سریال بر دوستی بین دو شخصیت تمرکز می کند. مک فارلن گفته است که می خواهد این سریال حس بزرگ شدن در دهه 1990 را به تصویر بکشد و جالب است که ببینیم او چگونه این کار را انجام می دهد. همانطور که انتظار می رفت در سریال پیش درآمد مارک والبرگ یا میلا کونیس حضور نخواهند داشت.

طبق پست اینستاگرام مک فارلن، ساخت سریال جدید به تازگی به پایان رسیده است. در این پست مک فارلن تصویری از تد را نشان داد که از طریق یکی از مانیتورها مشاهده شده بود و اظهار داشت که فیلمبرداری اصلی سریال Ted به پایان رسیده است. او سپس از بازیگرانی که شامل اسکات گریمز، آلانا اوباخ، جورجیا ویگهم و مکس برکهولدر بودند، تشکر کرد و آنها را “درخشان” خواند. برکهولدر نقش جان بنت را بازی خواهد کرد.

سریال Ted

ست مک فارلن صداپیشه تد

بنابر اخبار فیلم و سریال مووی 21 اولین بار اواسط سال 2021 در Peacock عنوان شد که پیش درآمد تد در حال ساخت است. سوزان روونر رئیس NBCUniversal Entertainment Content بر اساس گزارش هالیوود ریپورتر، ایده بازگرداندن تد را در طی یک تماس مقدماتی با برادران وارنر پیشین مطرح کرد. صداپیشگی تد بر عهده ست مک فارلن خواهد بود که کارگردانی، نویسندگی، اجرای برنامه و تهیه کنندگی کل پروژه را نیز بر عهده خواهد داشت. مک فارلن مغز متفکر نمایش تلویزیونی موفق Family Guy و فیلم هایی مانند تد و تد 2 است. او قرار است طنز خاص خود را با یک سری پیش درآمد جدید بر اساس فیلم های تد بسازد. این سریال قرار است سال آینده پخش شود. پل کوریگان و براد والش که نویسندگی سریال را نیز بر عهده داشتند از مجریان برنامه مشترک هستند.

در مجموع به نظر می رسد که سری پیش درآمدهای تد سرگرم کننده خواهد بود که طرفداران فیلم از آن لذت می برند. جالب است که ببینیم این سریال چه تفاوتی هایی با فیلم ها دارد و چه عناصر جدیدی را به فرانچایز اضافه کرده است.

سریال Ted دارای 10 قسمت است. اما تاریخ انتشار هنوز اعلام نشده است.

منبع Movieweb

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =