رابطه عاشقانه برد پیت با اینس د رامون رسانه ای شد

رابطه عاشقانه برد پیت

گفته می شود برد پیت بازیگر 59 ساله با اینس د رامون 30 ساله در ارتباط است.

یکی از منابع می گوید: ” رابطه عاشقانه برد پیت با اینس به تازگی شکل گرفته. برد از گذراندن وقت با اینس و آشنایی بیشتر با او لذت می برد.” “این رابطه جدید است. اما آنها یکدیگر را دوست دارند و با هم اوقات خوبی را سپری می کنند.”

در همین حال منبع دوم می گوید که “برد و اینس با هم قرار می گذارند و همه چیز بین آنها عاشقانه به نظر می رسد.”

منبع خاطرنشان می کند: “اینس بسیار سرد رفتار می کند.” او تا حدودی تحت تأثیر توجهی که عکس گرفتن به برد دارند، قرار گرفته است.”

و منبع دیگری نیز به ET می گوید که رابطه عاشقانه برد پیت و اینس واقعی است. “آنها واقعاً به یکدیگر علاقه مند هستند.”

این منبع می گوید: «آنها در ابتدا به خاطر علایق مشترکی که داشتند با یکدیگر آشنا شدند. اما این رابطه در ادامه جدی تر شد. اینس بافرهنگ و سر به زیر است و برد واقعاً این خصوصیات او را دوست دارد.»

رابطه عاشقانه برد پیت

آشنایی اینس و برد

طبق اخبار هالیوود مووی 21 پیت و دی رامون اولین بار ماه گذشته در کنسرت بونو در لس آنجلس با سیندی کرافورد و رانده گربر دیده شدند. از همانجا شایعات عاشقانه شروع شد. شان پن و ویوی نوو نیز با این چهار نفر در پشت صحنه دیده شدند.

د رامون قبلا با پل وسلی، ستاره سریال The Vampire Diaries ازدواج کرده بود. این زوج در سال 2019 ازدواج کردند. اما اوایل سال جاری رسماً جدایی خود را در ماه سپتامبر تأیید کردند.

بردپیت دو بار ازدواج کرده است. ابتدا با جنیفر آنیستون از سال 2000 تا 2005. سپس با آنجلینا جولی از سال 2014 تا 2019. قبل از د رامون، او اخیراً با امیلی راتایکوفسکی مرتبط بود. یک منبع در سپتامبر به ET گفت: “برد و امیلی مدتی را با هم گذرانده اند، اما این این رابطه تنها یک دوستی عادی بود.”

منبع Etonline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − هفت =