دلیل نرسیدن Saoirse Ronan به فیلم Barbie

Saoirse Ronan

بازیگر سریال See How They Run فاش می کند که قرار بود یک فیلم کوتاه داشته باشد و دوباره با کارگردان زنان کوچک همراه شود. این بازیگر 28 ساله در شماره جدید PEOPLE فاش می کند که قصد داشته در فیلم پرهیاهویی به کارگردانی گرتا گرویگ که در سال 2017 در لیدی برد و زنان کوچک 2019 کارگردانی کرده است، ظاهر شود.

فیلم کوتاه رونان

رونان به PEOPLE می‌گوید: «قرار بود من یک فیلم کوتاه بسازم. زیرا در لندن زندگی می‌کنم و فیلمبرداری نیز در لندن انجام میشد. مشغول برنامه ریزی برای فیلمبرداری The Outrun بودم. یک سریال درام در مورد یک الکلی که در حال ترک و بهبودی بود. اما در نهایت این سریال به نتیجه نرسید و نیمه تمام رها شد.

رونان فاش می‌کند: «قرار بود نقش یک شخصیت کامل را بازی کنم. یک باربی دیگر.”من ناراحتم که نتوانستم این کار را انجام دهمو در این فیلم بازی کنم.”

او هنوز برای حضور در این فیلم که قرار است در تاریخ 21 ژوئیه 2023 در سینماها اکران شود، امیدوار است. “من به مارگو و گرتا پیام ارسال کردم و می گویم “اگر در حال انجام هر نوع فیلمبرداری یا عکس برداری هستید شاید بتوانم از بک گراند کار عبور کنم تا در پس زمینه مشخص باشم “

Saoirse Ronan

نامزد چهار بار اسکار، که به خاطر فیلم های درام و طراحی صحنه و لباس در فیلم های مختلف از جمله مری ملکه اسکاتلند و بازی‌های مستقل جالبی مانند لیدی برد شناخته می‌شود، اکنون در سریال «See How They Run » بازی می‌کند. در این کمدی رونان نقش پاسبان استالکر یک افسر پلیس لندن در دهه 1950 را بازی می کند که با یک کاراگاه کارکشته (سم راکول) همکاری می کند تا قتل یک کارگردان هالیوود (آدرین برودی) را در وست اند لندن حل کند.

این نقش برای رونان دقیقاً همان چیزی است که او می خواست. او می‌گوید: «در طول قرنطینه [کووید]، تعداد زیادی [اسکریپت] برای من فرستاده می‌شد. همه ما در دورانی زندگی می‌کردیم که به نوعی فلاکت بار و تاریک به نظر می آمد. “فقط احساس می کردم این کار درستی است که من باید انجام دهم  تا خودم را نجات دهم .”

See How They Run در 23 سپتامبر اکران می شود.

موضوعات مرتبط: تحسین اما مکی برای فیلمنامه فیلم Barbie

.

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 15 =