تحسین اما مکی برای فیلمنامه فیلم Barbie

اما مکی

اما مکی ستاره فیلم باربی فیلمنامه این فیلم که توسط گرتا گرویگ و نواه باومباخ را به عنوان یکی از بهترین فیلمنامه‌هایی که تا به حال خوانده است دانست و آن را تحسین کرد.

مکی فیلمنامه فیلم باربی را بهترین فیلمنامه می‌داند که تا به حال خوانده است. برنامه‌ریزی برای فیلمی بر اساس مجموعه عروسک‌های کلاسیک ماتل، باربی، در اوایل سال 2009 در یونیورسال شروع شد. در طول سال‌ها ایمی شومر و ان هتوی به این پروژه پیوستند تا نقش باربی را بازی کنند.

اما مکی

تایید بازیگران فیلم

به گزارش مووی 21 تا سال 2019 اوضاع در مورد آینده باربی کاملاً ثابت ماند و هیچ تصمیم گرفته نشد. در جولای همان سال گزارش شد که مارگو رابی برای نقش باربی انتخاب شده است. گرتا گرویگ و نواه باومباخ نیز به عنوان فیلمنامه نویس حضور دارند. سپس در سال 2021، گرویگ نامزد اسکار به عنوان کارگردان فیلم تایید شد. یکی دیگر از قطعات اصلی پازل باربی در اوایل سال 2022 زمانی که رایان گاسلینگ برای بازی در نقش کن تایید شد، اضافه شد.

و البته از زمانی که ستاره‌های اصلی رابی و گاسلینگ تایید شدند. بازیگران بیشتری نیز معرفی شده‌اند. شامل مکی که نقشی نامعلوم در فیلم باربی بازی می کند. مکی اخیراً در صحبت با توتال فیلم فرصتی داشت تا درباره فیلمنامه باربی صحبت کند و در مورد کارهای گرویگ و باومباخ با عباراتی درخشان صحبت کرد. او گفت: «خیلی خاص است» و افزود: «این یکی از بهترین فیلمنامه‌هایی است که همه ما خوانده‌ایم.»

اما مکی

البته تعجبی ندارد که یکی از بازیگران فیلم از کار گرویگ و باومباخ بر روی فیلمنامه باربی تمجید می کند. گرویگ به هر حال دو بار برای نویسندگی نامزد اسکار شده است: در سال 2018 برای لیدی برد و در سال 2020 برای اقتباس از زنان کوچک. و خود باومباخ با نامزدی اسکار برای نویسندگی بیگانه نیست، او در سال 2006 برای فیلم The Squid and the Whale و دیگری در سال 2020 برای Marriage Story نامزد دریافت جایزه اسکار شد.

اگر گرویگ و بامباخ هر کدام سومین نامزدی اسکار حرفه ای خود را برای نوشتن فیلمنامه فیلمی بر اساس یک داستان عروسکی به دست آورند، واقعاً اوضاع جالب خواهد شد. اما اگر بخواهیم صحبت های مکی را باور کنیم. کار این دو نویسنده برای فیلم  باربی به اندازه‌ای خوب است که شاید چنین امکانی را تضمین کند.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − شانزده =