اولین تصاویر نیکول کیدمن در سریال The Expats منتشر شد

نیکول کیدمن در سریال The Expats

اولین تصاویر نیکول کیدمن در سریال The Expats مینی سریال Prime Video منتشر شد. در این سریال علاوه بر نیکول کیدمن بازیگران دیگری چون سارایو بلو و جی یونگ یو، زندگی به هم پیوسته سه زن در هنگ کنگ را بازی می کنند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 سریال The Expats اقتباسی از رمان پرفروش جنیس وای کی لی است که توسط لولو وانگ کارگردانی شده است. قسمت ماقبل آخر در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو نمایش داده می شود که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. داستان حول محور یک جامعه مهاجر آمریکایی در هنگ کنگ می چرخد که مارگارت، هیلاری و همسرانشان به دلیل یک تراژدی ناگهانی خانوادگی دچار شکست و افسردگی در زندگی خود می شوند.

از آنجایی که امسال به دلیل اعتصاب بازیگران و نویسندگان همه چیز پیچیده است نمی توان حدس زد که تولیدات فیلم و سریال 2024 چگونه پیش خواهد رفت. اما یکی از عناوین اولیه‌ای که در حال حاضر تماشای آن ضروری به نظر می‌رسد و بدون شک در اوایل سال 2024 منتشر خواهد شد سریال The Expats است. نیکول کیدمن در سریال The Expats به همراه دو بازیگر دیگر یعنی سارایو بلو و جی یونگ یو حضر دارد. این سه زن که ساکن هنگ کنگ هستند و از آمریکا به هنگ کنگ مهاجرت کرده اند دچار مشکلاتی می شوند که زندگی آنها را به یکدیگر مرتبط می سازد. و شاید این تنها راهی باشد که بتوانند مشکلات خود را حل کنند.

نیکول کیدمن در سریال The Expats

تاریخ انتشار

هنوز تاریخ و تریلری برای این سریال درام منتشر نشده است. اما گفته می شود که این سریال در اوایل سال 2024 منتشر خواهد شد. اما امروز Prime Video تصاویری با ظاهر اولیه از مینی سریال منتشر کرد که تا حدودی به حال و هوای سریال اشاره می کند. از نظر ظاهری شاید سریال یک عاشقانه تکراری به نظر برسد. در عین حال، ماهیت متفکرانه تصاویر نیز نشان می‌دهد که برخورد زنان آمریکایی با جامعه آسیای شرقی به چه صورت خواهد بود. در واقع لایه‌های زیادی وجود خواهد داشت که از نظر روانی می تواند تاثیرگذار باشد.

این عکس ها همچنین برایان تی (Chicago Med) و جک هیوستون (Kill Your Darlings) را به عنوان بازیگران مرد نشان می دهد. به نظر می رسد تی در آسیب پذیرترین موقعیت قرار دارد. روی صندلی عقب ماشین دراز کشیده و همسرش مارگارت (کیدمن) او را دلداری می دهد. خود کیدمن نیز درگیر مشکلات دیگری است. در حالی که شخصیت بلو هیلاری استار به نظر می‌رسد که در شب‌های هنگ‌کنگ در جستجوی چیزی است است. با توجه به عنوان به جرات می توان گفت که شخصیت ها در دنیایی که چیز زیادی درباره آن نمی دانند زندگی می کنند.

نیکول کیدمن در سریال The Expats

اقتباس The Expats

The Expats بر اساس رمان پرفروش The Expatriates اثر نویسنده Janice Y. K. Lee ساخته شده است. این داستان توسط لولو وانگ برای تلویزیون اقتباس شده است. وانگ همچنین نویسنده رمان را به همراه خودش، ورا میائو (ترسناک دو جمله) و گورسیمران ساندهو (بازی تاج و تخت) به نوشتن اپیزودها دعوت کرد. وانگ همچنین به همراه کیدمن این سریال را تولید می کند.

همان طور که گفته شد هنوز هیچ تریلری از سریال The Expats منتشر نشده است. برای اینکه بتوان نظر دقیق تری در مورد سریال و بازیگران داد باید همچنان منتنشر انتشار تریلر بمانیم. قسمت ماقبل آخر این مینی سریال به اندازه یک فیلم بلند است. به همین دلیل در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو امسال نمایش اولیه ای دارد. داستان به صورت غیر خطی روایت می شود. به این معنی که می توان اپیزود شبیه به فیلم را به عنوان بخشی مستقل از روایت تماشا کرد. در ادامه می توانید اولین تصاویر نیکول کیدمن در سریال The Expats را مشاهده نمایید.

نیکول کیدمن در سریال The Expats نیکول کیدمن در سریال The Expats نیکول کیدمن در سریال The Expats نیکول کیدمن در سریال The Expats نیکول کیدمن در سریال The Expats

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 3 =