کنسل شدن برنامه های تلویزیونی استفن باس و همسرش

برنامه های تلویزیونی استفن باس

استفن باس و همسرش آلیسون هولکر پروژه‌های متعددی را قبل از مرگش در دست اجرا داشتند. از جمله نمایش HGTV Barbie Dream House که با درگذشت او تمام برنامه های تلویزیونی استفن باس کنسل شد.

قبل از درگذشت استفن ، HGTV برنامه های بزرگی برای این رقصنده و همسرش آلیسون هولکر داشت. علاوه بر این قرار بود یک برنامه به نام Living the Dream ساخته شود. که به خریدارانی که برای اولین بار خانه پیدا می‌کنند، کمک می‌کند تا بتوانند خانه ها را به دلخواه خود بازسازی کنند.

حتی صحبت از پیدا کردن خانه ای در مالیبو برای بازسازی شد. اما HGTV در مکانی در سانتا کلاریتا مستقر شد. قرار بود فیلمبرداری از ژانویه آغاز شود.

که در نهایت باس در 13 دسامبر درگذشت و تمام برنامه های تلویزیونی استفن باس و همسرش متوقف شد.

سخنگوی HGTV به Deadline می گوید: «ما برای بررسی سناریوهای مختلف وقت می گذاریم. اما در حال حاضر، تمرکز اصلی ما بهترین‌ آرزوها برای آلیسون و کل خانواده باس در این دوران سخت است.»

باس و هولکر تمایل زیادی به نوسازی خانه نشان داده بودند. در سال 2021 او به عنوان داور مهمان در برنامه HGTV’s Design Star: Next Gen که توسط هولکر میزبانی می شد، ظاهر شد.

گروه دو نفره چندین پروژه دیگر در دست ساخت داشتند. باس و هولکر به دنبال راه‌اندازی برنامه‌های متنوع و همچنین یک مسابقه رقص جدید بودند. این زوج همچنین در سال 2021 با Dick’s Sporting Goods در خط تولید لباس های ورزشی و تفریحی همکاری کردند.

برنامه های تلویزیونی استفن باس

موفقیت های باس

باس در سن 40 سالگی پس از یک حرفه موفقیت آمیز در نقش دیجی در نمایش الن دی جنرس، و همچنین داور مسابقه در So You Think You Can Dance و میزبانی از The Real Dirty Dancing درگذشت. کارهای قبلی او شامل نقش های رقص کوچک در فیلم های Blades of Glory و Hairspray در سال 2007 و اجرای برنامه Dancing with the Stars در سال 2013 است. او همچنین در Magic Mike XXL انتخاب شد.

الن دی جنرس که عزادار استفن باس است گفت: “او خانواده من بود”

باس و هولکر، یک حرفه ای در مسابقات رقص بودند. همچنین به دلیل ویدیوهای رقص الهام بخش خود طرفداران زیادی در رسانه های اجتماعی جمع کردند.

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =