هالیوود متاثر از مرگ استفن باس

مرگ استفن باس

استفن باس ‘tWitch’ دی جی سابق ‘Ellen DeGeneres Show’ و All Star ‘SYTYCD’ در 40 سالگی درگذشت.

آلیسون هولکر باس، همسر استفن باس “tWitch” در بیانیه ای اختصاصی برای PEOPLE مرگ استفن باس را تایید کرد و گفت: “او ستون خانواده ما، بهترین شوهر و پدر و الهام بخش طرفدارانش بود.”

 استفن باس در سن 40 سالگی بر اثر خودکشی درگذشت.

آلیسون هولکر باس 34 ساله همسر باس در بیانیه‌ای برای PEOPLE تأیید کرد: «با قلبی متاثر این خبر را باید به اشتراک بگذارم که شوهرم استفن ما را ترک کرده است». “استفن برای خانواده، دوستان و جامعه بیش از هر چیز ارزش قائل بود. او ستون خانواده ما، بهترین شوهر و پدر و الهام بخش او بود.”

او ادامه داد: “استفن میراثی از خود به جا گذاشته است که تأثیر مثبتش همچنان احساس خواهد شد. مطمئنم روزی نیست که یاد او را گرامی نداریم.”

آلیسون در پایان بیانیه خود پیامی را برای همسرش به اشتراک گذاشت. او در پایان گفت: “استفن ما تو را دوست داریم. دلمان برایت تنگ شده است.”

مرگ استفن باس

فعالیت های پیش از مرگ استفن باس

طبق اخبار هالیوود مووی 21 باس به عنوان یک شرکت کننده در پروژه وید رابسون MTV قبل از اینکه نایب قهرمان شود به شهرت رسید. او بعداً در سال 2008 در So You Think You Can Dance شرکت کرد و فصل 4 را به عنوان نایب قهرمان به پایان رساند و بعداً به عنوان یک ستاره بازگشت. او در زمان بازگشت نمایش در سال 2022 داور بود.

در سال 2014 باس به عنوان دی جی مهمان به نمایش الن دی جنرس پیوست. او در نهایت به یکی از اعضای ثابت شو تبدیل شد و در سال 2020 به عنوان تهیه کننده مشترک ارتقا یافت.

این ستاره فقید پیش از این با آلیسون مجری مراسم عروسی افسانه های دیزنی بود. او همچنین در بسیاری از فیلم‌ها و نمایش‌های مطرح، از جمله Magic Mike XXL، Modern Family و Step Up All In ظاهر شد.

خارج از صفحه نمایش، باس اغلب ویدیوهای رقص سرگرم کننده را با همسرش آلیسون که در SYTYCD نیز رقابت می کرد در رسانه های اجتماعی پست می کرد. بچه های آنها اغلب در پست های ویدیویی رقص آنها در کنارشان بودند.

از باس سه فرزند زایا 3 ساله، مدوکس 6 ساله و وسلی 14 ساله به یادگار مانده است.

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − چهارده =