برندی بعد از 25 سال در نقش سیندرلا ظاهر شد

برندی

برندی پس از گذشت بیش از دو دهه از تاریخ سازی به عنوان اولین بازیگر سیاهپوست که نقش شاهزاده خانم محبوب را به تصویر کشید، دوباره نقش سیندرلا را بازی خواهد کرد. این خواننده 42 ساله در آخرین قسمت از فرانچایز موفق دیزنی Descendants دوباره به نقش سیندرلا بازگشت.

 فیلم سیندرلا برندی در 2 نوامبر 1997 در شبکه ABC به تهیه کنندگی تلویزیون والت دیزنی منتشر شد. فیلم برای تلویزیون توسط رابرت ایسکوو و نویسندگی رابرت ال برای تلویزیون ساخته شده بود.

بازیگران مختلف شامل برندی، ووپی، ویتنی هیوستون، جیسون الکساندر، وین کاکس، ناتالی دسل رید، پائولو مونتالبان، برنادت پیترز و ویکتور گاربر بودند. ویتنی هیوستون فقید در این فیلم نقش Fairy Godmother را ایفا کرد و همچنین به عنوان یکی از تهیه کنندگان این فیلم بود.

برندی

بنابر اخبار فیلم و سینما مووی 21 ویتنی در ابتدا با تهیه کنندگان اقتباس موزیکال تلویزیونی Gypsy (که در سال 1993 پخش شد) برای ساختن بازسازی سیندرلای راجرز و همرستین تماس گرفت اما ساخت آن برای چندین سال به تعویق افتاد. زمانی که دیزنی موافقت کرد. ویتنی از برندی خواست که نقش سیندرلا را بازی کند.

برندی اولین بازیگر سیاهپوستی شد که سیندرلا را روی پرده به تصویر کشید. این فیلم که در ابتدا با نقدهای ملایمی روبرو شد. اما در نهایت به پربیننده ترین موزیکال تلویزیونی ABC در دهه های اخیر تبدیل شد.

این فیلم در سال بعد هفت نامزدی امی را به خود اختصاص داد و برنده بهترین کارگردانی هنری برای یک برنامه متنوع یا موزیکال شد. طرفداران این فیلم نمادین از زمان آغاز به کار سرویس استریم در نوامبر 2019 منتظر انتشار فیلم در دیزنی + بودند.

منبع Dailymail

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 3 =