رتبه‌بندی بهترین فیلم های جیسون بیتمن

بهترین فیلم های جیسون بیتمن

جیسون بیتمن، ستاره‌ای است که به بازیگر، تهیه کننده و کارگردانی موفق تبدیل شد‌ه است. با معرفی بهترین فیلم های جیسون بیتمن همراه ما باشید.

7. The Family Fang (2015)

The Family Fang از بهترین فیلم های جیسون بیتمن

در فیلم The Family Fang بیتمن نه تنها به عنوان قهرمان داستان بلکه به عنوان کارگردان حضور دارد. این اثر فیلمی درباره کنار آمد‌ن با خانواده و دوران کودکی‌تان است. باکستر (بیتمن) و آنی فانگ (نیکول کیدمن) دو خواهر و برادر هستند که سعی می‌کنند دوران کودکی غیرعادی خود را با والدین بدنام خود که به خلق آبروریزی معروف بودند، درک کنند.

در این فیلم کریستوفر واکن، کاترین هان، مریان پلانکت و جیسون باتلر هارنر نیز حضور دارند. این فیلم دومین اثر به کارگردانی جیسون بیتمن بود.

6. State of Play (2009)

Game Night از بهترین فیلم های جیسون بیتمن

یکی از بهترین فیلم های جیسون بیتمن در ژانر کمدی، Game Night، جادوی ناب و مورد انتظاری را به نمایش می گذارد. گروهی از دوستان که همه برای برنده شدن در یک Game Night معمولی رقابت می کنند، درگیر یک معمای مرگ و زندگی واقعی می شوند که در آن مخاطرات زیادی در انتظارشان است.

5. Up in the Air (2009)

Up in the Air از بهترین فیلم های جیسون بیتمن

نقش بیتمن در این فیلم جزئی است، ولی باز با این حال ارزش تماشا را دارد. رایان بینگهام (جرج کلونی) کسی است که به سراسر کشور سفر می کند و افراد را به نمایندگی از کارفرمایانشان اخراج می کند. وضعیت موجود در سبک زندگی لذت بخش او زمانی تغییر می کند که یک علاقه عاشقانه وارد زندگی او می شود.

بیتمن، در نقش کریگ گرگوری، رئیس رایان است که او را مجبور می کند تا استخدامی جدید (آنا کندریک) را آموزش دهد. این فیلم علیرغم کسب شش نامزدی اسکار، نتوانست هیچ‌یک را برنده شود.

4. The Gift (2015)

The Gift از بهترین فیلم های جیسون بیتمن

بله، جیسون بیتمن می تواند نقش یک شرور را هم بازی کند. The Gift تمام آن چیزی بود که به مخاطبان باوراند که بیتمن می تواند نقش های منفی را هم بازی کند. در این فیلم هیجان انگیز به نویسندگی و کارگردانی جوئل ادگرتون، سایمون (بیتمن) با یک همکلاسی قدیمی به نام گوردو (ادگرتون) برخورد می کند. بعد از اینکه مشخص شد سایمون برای گوردو قلدری می‌کرد، اوضاع به سمت و سوی تاریکی می‌رود.

مطلب مرتبط: بهترین اقتباس های استفن کینگ

در یک اثر، بیتمن شخصیتی است که قرار نیست مخاطبان آن را دوست دا‌شته باشند. تنش بین سایمون و گوردو محسوس است زیرا ادگرتون و بیتمن استادانه با یکدیگر بازی می کنند. این اثر یکی از بهترین فیلم های جیسون بیتمن است.

3. Air (2023)

Air از بهترین فیلم های جیسون بیتمن

بیتمن در داستان شکل‌گیری نایکی یک اجرای تمام‌ستاره ارائه می‌کند. ایر به کارگردانی بن افلک، داستان سانی واکارو (مت دیمون) و داستان کار او برای شریک شد‌ن با مایکل جردن، تازه کار بسکتبال نسبتا ناشناخته برای شروع تولید کفش های ایر جردنز نمادین را روایت می کند.

مطلب مرتبط: فیلم Air، داستان کفش‌های ایر جردن

حتی با وجود بازیگران مکمل قوی همچون ویولا دیویس، کریست تاکر، کریس مسینا و متیو ماهر، بازی بیتمن در یک سطح دیگر است. او در نقش راب استراسر، مدیر بازاریابی آن زمان نایکی بازی می کند.

2. Juno (2007)

Juno از بهترین فیلم های جیسون بیتمن

این اثر مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و همچنان یکی از بهترین فیلم‌های درباره دوران بلوغ است. یک دانش آموز دبیرستانی، جونو (الیوت پیج) با یک بارداری ناخواسته مواجه می شود و باید تصمیم بگیرد که مادری نوجوان شود یا کودک را به فرزندخواندگی بدهد.

بیتمن در کنار جنیفر گارنر در نقش مارک و ونسا لورینگ بازی می‌کند، زوجی که می‌خواهند پس از زایمان جونو بچه را به فرزندی قبول کنند. هنگامی که مارک با جونو آشنا می شود، اعتراف می کند که کاملاً برای پدر شدن آماده نیست و به نظر می رسد. رشد شخصیتی بیتمن در این فیلم که یکی از بهترین فیلم های اوست بسیار دیدنی است.

1. Zootopia (2016)

Zootopia از بهترین فیلم های جیسون بیتمن

می رسیم به یکی از بهترین فیلم های جیسون بیتمن، زوتوپیا، شاهکاری مطلق! صدا و شخصیت پشت نیک وایلد بدون شک مال بیتمن است. Zootopia انیمیشن برنده اسکار دیزنی، یک فیلم پلیسی رفاقتی است که در آن افسر تازه کار، جودی هاپس (گودوین) با نیک وایلدِ کلاهبردار همکاری می کنند تا معمای این که چرا گونه های شکارچی در Zootopia به طرز مرموزی تهاجمی می شوند را حل کنند.

منبع: Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 4 =