تریلر نهایی ماموریت غیرممکن 7، اکشن مرگبارِ تام کروز

تریلر نهایی ماموریت غیرممکن 7 با عنوان Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One منتشر شد. ماموریت غیر ممکن روزشمار مرگ بخش اول، یک فیلم رو به اکران آمریکایی در ژانر اکشن و جاسوسی به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی کریستوفر مک‌کوری است که در سال ۲۰۲۳ اکران خواهد شد. روزشمار مرگ دنباله‌ای بر فیلم مأموریت: غیرممکن – فال‌اوت (۲۰۱۸) است و در مجموع هفتمین فیلم از مجموعه فیلم‌های مأموریت غیرممکن به‌شمار می‌رود.

بعد از فیلم ملت سرکش و فال‌اوت، این سومین فیلم از مجموعه است که کریستوفر مک‌کوری آن را کارگردانی کرده که او را تبدیل به نخستین کسی می‌کند که بیش‌تر از یک فیلم این مجموعه را کارگردانی کرده‌است. تام کروز در نقش ایتن هانت نقش خودش را دوباره تکرار می‌کند و ربکا فرگوسن، وینگ ریمز، سایمون پگ و ونسا کربی هایلی اتول، پام کلمنتیئف، شیا ویگهام، نیکلاس هولت و هنری چرنی نیز دیگر بازیگران فیلم هستند.

تریلر ماموریت غیرممکن 7

خلاصه داستان فیلم ماموریت غیر ممکن 7

در این قسمت ایثان هانت (تام کروز) و تیم صندوق بین‌المللی پول خطرناک‌ترین ماموریت خود را آغاز می‌کنند. آن ها باید یک سلاح جدید کشتار جمعی قبل از اینکه به دست افراد اشتباه بیفتد، ردیابی کنند. با کنترل آینده و سرنوشت جهان و نزدیک شدن شخصیت های شرور از گذشته ایثان، یک مسابقه مرگبار در سراسر جهان آغاز می شود. در مواجهه با یک دشمن اسرارآمیز و قدرتمند، ایثان مجبور می شود فکر کند که هیچ چیز نمی تواند بیشتر از ماموریت او مهم باشد – حتی زندگی کسانی که بیشتر به آنها اهمیت می دهد. این فیلم توسط تام کروز و کریستوفر مک کواری تهیه شده است. دیوید الیسون، دانا گلدبرگ، دان گرنجر، تامی گورملی، کریس براک، و سوزان ای. این اثر توسط کریستوفر مک کواری و اریک جندرسن نوشته شده است. تام کروز با بدلکاری های مرگبارش جان خود را بارها و بارها به خطر میاندازد.

در حال حاضر قرار است این فیلم در ۱۴ ژوئیهٔ ۲۰۲۳ اکران شود. دنبالهٔ این فیلم، مأموریت: غیرممکن – روزشمار مرگ قسمت دوم همچنین قرار است در ۲۸ ژوئن ۲۰۲۴ منتشر شود.

تریلر نهایی ماموریت غیرممکن 7 :

در حال بارگذاری پخش کننده...

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 13 =