باکس آفیس: افتتاحیه فیلم Five Nights At Freddy تمام رکوردها را شکست

افتتاحیه فیلم Five Nights At Freddy

افتتاحیه فیلم  Five Nights At Freddy با 80 میلیون دلار توانست تمام رکوردها را جا به جا کند. در واقع می توان گفت بهترین افتتاحیه برای Blumhouse و هالووین بود. برای اطلاع از آمار دقیق فروش فیلم ها به بخش باکس آفیس مووی ۲۱ سر بزنید.

برای یک فیلم ترسناک با بودجه 20 میلیون دلاری این فروش بلیت تا پایان اکرانش در سینما قابل توجه بود. تنها در سه روز اکران، و اکران افتتاحیه فیلم Five Nights At Freddy از کل فروش جهانی «پایان هالووین» در سال 2022 (104 میلیون دلار) پیشی گرفته است و به زودی از «هالووین می کشد» (133 میلیون دلار) در سال 2021 پیشی خواهد گرفت. که پیش از این به عنوان بزرگ ترین فیلم رتبه بندی شده بود.

افتتاحیه فیلم Five Nights At Freddy یونیورسال/بلومهاوس به قیمت 80 میلیون دلار در عرض 3 روز توانست فیلم کنسرت تیلور سوئیفت را به جایگاه دوم ببرد.

بسیاری مشاهده کردند که Taylor Swift: Eras Tour که در دو هفته گذشته فروش خوبی داشت. در آخر هفته دوم حدود 65 درصد کاهش فروش داشت. Taylor Swift: Eras Tour (92.8 میلیون دلار)، Venom: Let There Be Carnage (90 میلیون دلار) و Venom (80.2 میلیون دلار) است.

افتتاحیه فیلم Five Nights At Freddy

خلاصه ای از سوابق برای Freddy’s:

– Freddy’s با 130.6 میلیون دلار در سراسر جهان، بزرگ‌ترین فروش پیش از Nun II (88.1 میلیون دلار) و بزرگ‌ترین نمایش جهانی Blumhouse در تمام دوران قبل از هالووین (91.8 میلیون دلار) است.

– EntTelligence شرکت تجزیه و تحلیل باکس آفیس ایالتی، می‌گوید، فردی در طول سه روز 6 میلیون پذیرش داشته است. بیشترین تعداد پذیرش برای یک فیلم ترسناک که توسط سازمان آمار از زمان عرضه آنها پس از همه‌گیری ثبت شده است.

-بزرگترین افتتاحیه آخر هفته برای یک فیلم ترسناک ، بهترین فیلم Scream VI (44.4 میلیون دلار)

– دومین افتتاحیه بزرگ برای یک فیلم اقتباسی از بازی ویدیویی، پس از Super Mario Bros (146.3 میلیون دلار) و جلوتر از Sonic the Hedgehog 2 (72 میلیون دلار)

-بزرگترین افتتاحیه Blumhouse تا کنون، قبل از هالووین 2018 (76.2 میلیون دلار)

– بالاترین افتتاحیه برای یک فیلم آخر هفته هالووین، با شکست دادن Puss in Boots (34 میلیون دلار)

-همچنین این نوزدهمین بار است که یک فیلم Blumhouse در جایگاه اول قرار می گیرد و باکس آفیس داخلی این ژانر را به بیش از 3 میلیارد دلار می رساند.

-دومین نمایش بزرگ روز و تاریخ تئاتر، پس از فیلم بیوه سیاه دیزنی پلاس (80.3 میلیون دلار).

– سومین فیلم ترسناک قبل از هالووین (76.222 میلیون دلار) و پس از IT (123.403 میلیون دلار) و فصل دوم فناوری اطلاعات (91.062 میلیون دلار)

– بالاترین افتتاحیه برای هر فیلم ترسناک PG-13، با پیشی گرفتن از بازگشت مومیایی (68.139 میلیون دلار)

-بزرگترین افتتاحیه آخر هفته برای یک فیلم ترسناک به کارگردانی یک زن، جلوتر از Candyman (22.002 میلیون دلار)

اخبار مرتبط: تریلر فیلم Five Nights at Freddy’s

افتتاحیه فیلم Five Nights At Freddy

جایگاه دوم و سوم

در جایگاه دوم فیلم کنسرت Taylor Swift: Eras Tour اکنون به کمتر از 150 میلیون دلار رسید. در حالی که فیلم ترسناک فردی بالاتر از آن چیزی بود که بسیاری انتظار داشتند . این فیلم در پایان هفته حدود 15 میلیون دلار فروش داشت.

در جایگاه فیلم Killers of the Flower Moon با وجود A-CinemaScore، که یکی از بهترین‌های اسکورسیزی است. باعث شد که اوپنهایمر 3 ساعته در آخر هفته 2 -43 درصد کاهش فروش داشته باشد.  این فیلم در آخر هفته 9 میلیون دلار فروش داشت که در مجموع فروش کلی آن به 42 میلیون دلار رسید. فروش Imax در آخر هفته گذشته 1.1 میلیون دلار به دست آورد و در مجموع 5.3 میلیون دلار درآمد داشت.

افتتاحیه فیلم Five Nights At Freddy

جایگاه چهارم و پنجم

فیلم After Death با فروش 5 میلیون دلار در آخر هفته توانست در جایگاه چهارم قرار بگیرد. یک فیلم مستند مسیحی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۳ به نویسندگی و کارگردانی استیون گری و کریس رادکه است. این فیلم داستان‌های مختلف بازماندگان تجربه نزدیک به مرگ را روایت می‌کند و نویسندگان و دانشمندان در تلاش برای تعیین اینکه پس از مرگ ما چه اتفاقی می‌افتد. تجزیه و تحلیل این رویدادها را نشان می‌دهد. این فیلم شامل مصاحبه‌ها و همچنین اجرای مجدد وقایع است. زیرا آنها سعی می‌کنند بزرگترین معمای زندگی را حل کنند.

در جایگاه پنجم نیز فیلم ترسناک The Exorcist: Believer قرار دارد که در آخر هفته فروشی معادل 4 میلیون دلار داشت. و مجموع فروش آن به 60 میلیون دلار رسید.

 

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =