کریگ مازن: فصل سوم The Last Of Us در راه است

کریگ مازین خالق The Last Of Us درباره نامزدی 24 امی سریال، اعتصابات WGA و SAG-AFTRA و فصل 2 سریال موفق HBO مصاحبه ای انجام داد. در این مصاحبه مازن یک خبر هیجان انگیز را به طرفدارن داد و گفت:” داستان The Last Of Us در فصل دوم به پایان نمی رسد و قرار است در دو فصل به تصویر کشیده شود. که در واقع به این معنی است که فصل سوم The Last Of Us در راه است.

The Last Of Us نامزد جایزه امی HBO در ژانویه در مدت کوتاهی پس از نمایش اقتباسی از بازی ویدیویی محبوب پلی استیشن برای فصل دوم تمدید شد. کریگ مازن، خالق/تهیه کننده اجرایی The Last of Us در مصاحبه ای گفت: در اول ماه مه، زمانی که اعتصاب نویسندگان شروع شد و کار فیلمنامه متوقف شد. فصل جدید از قبل شکل گرفته بود.

مازن گفت: “ما می دانیم که داستان کل فصل چیست. و من در واقع توانستم یک متن را بنویسم و اولین قسمت را درست قبل از پایان ضرب الاجل ارسال کنم.” «بنابراین اکنون فقط در حال طراحی صحنه ها هستیم. به محض بازگشت شرایط به حالت عادی به سرعت کارها را آغاز خواهیم کرد.»

فصل سوم The Last Of Us

تاریخ انتشار

فرانچسکا اورسی، رئیس بخش درام HBO در مصاحبه ای در ماه می گفت که انتظار می رود The Last Of Us در سال 2025 بازگردد. مازن گفت که دو ماه و نیم پس از اعتصاب نویسندگان و یک روز پس از اعتصاب بازیگران هنوز این امکان وجود دارد که فصل دوم تاریخ تحویل اصلی خود را اعلام کند.

فیلمبرداری فصل اول در ژوئیه 2021 در کلگری آلبرتا با فیلمبرداری 200 روزه در مکان های مختلف در استان آغاز شد. همانطور که در ماه مارس فاش شد. فصل 2 در ونکوور کانادا ساخته می شود. زیرا بخش مهمی از داستان بازی ویدیویی The Last Of Us Part II که فصل آینده از آن استفاده خواهد شد. در شمال غربی اقیانوس آرام رخ می دهد.

اورسی همچنین در ماه گفت: «ما به طور واضح شنیده‌ایم که ایده‌ای برای فصل سوم The Last Of Us برای سریال وجود خواهد دارد. اما در این مرحله نمی توانیم به طور قطع چیزی درباره فصل سوم بگوییم. در حال حاضر هیچ تضمینی وجود ندارد که ما یک فصل 3 داشته باشیم. اما من می دانم که هر دو آنها چشم اندازی برای فصل 3 دارند.”

فصل سوم The Last Of Us

فصل سوم سریال

در ادامه مازن تایید کرد که اگر The Last Of Us به خوبی ادامه پیدا کند. برنامه این است که ادامه سریال به فصل 3 برود.

 مازن گفت: «داستان ما بیش از یک فصل خواهد بود. داستان بیشتری وجود دارد که نمی توانیم آن را در یک فصل به اتمام برسانیم. بنابراین این سریال با فصل 2 به پایان نمی رسد و باید منتظر فصل سوم  The Last Of Usباشیم. مگر اینکه مردم دیگر این سریال را دوست نداشته باشند و تماشا نکنند. در این صورت ما سریال را لغو خواهیم کرد و در فصل 2 به پایان خواهد رسید.” ما قرار است کلی کارهای جدید در داستان داشته باشیم. کارهایی و جزئیاتی که در بازی وجود دارند. اما قرار نیست همه آنها را کپی کنیم بلکه ما به شیوه خودمان این جزئیات را به داستان اضافه می کنیم. مهم نیست که تاکنون بازی را انجام داده اید یا نه. با شروع فصل شگفت زده خواهید شد. ما چند قسمت بسیار جالب داریم.»

در ادامه او هشدار داد برای آن دسته از بینندگان که بدون هیچ علاقه ای به بازی های ترسناک یا ویدیویی به این سریال هجوم آورده اند. ممکن است مجبور شوند فصل آینده چند بار دیگر چشمان خود را ببندند تا صحنه های خشن و ترسناک سریال را نبینند.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − سه =