آسیب دیدگی کوین هارت او را ویلچر نشین کرد

آسیب دیدگی کوین هارت

کوین هارت، کمدین و سوپراستار محبوب سینما پس از یک حادثه که در حین مسابقه دادن با دوستش رخ داد دچار آسیب در ناحیه شکم شد. آسیب دیدگی کوین هارت به صورتی بود که باعث شد او برای گذراندن دوران نقاهت ویلچر نشین شود. از این رو کوین ویدیویی از مسیر بهبودی خود منتشر کرد. اون در کلیپ می گوید:  اساساً، چیزی که متوجه می‌شوید این است که کنترلی روی هیچ چیز ندارید. مهم نیست که چقدر فکر می کنید کنترل را در دست دارید.»

طبق اخبار هالیوود مووی 21 هارت توضیح داد که چگونه سعی کرد با دوستش استوان ریدلی بازیکن سابق NFL در یک مسافت 40 یاردی مسابقه دهد و در نهایت خود را مجروح کرد. هارت گفت: “خانم ها و آقایان، سن 40 سالگی واقعی است.” «همه مردان، زنان من 40 سال به بالا باید باور کنند که این یک بازی نیست. به آن سن احترام بگذار.» او سپس اعلام کرد که به دلیل تلاش برای انجام برخی «کارهای مرد جوان» روی ویلچر نشسته است. هارت گفت که با ریدلی شرط بندی کرده که می تواند او را در دوی سرعت شکست دهد، اما دچار آسیب دیدگی شد.

آسیب دیدگی کوین هارت

در ادامه کوین گفت: “من باید احمق ترین مرد زنده باشم !!!!! من دارم چکار می کنم؟؟؟؟  خود را منفجر کردم … من چرا مسابقه دادم؟ احقانه ترین کار را انجام دادم.”

پیش از این نیز در سال 2019 کوین هارت در یک تصادف شدید دچار آسیب ستون فقرات شده بود و مدتی را بر روی ویلچر نشست تا بتواند دوباره توانایی راه رفتن پیدا کند.

منبع Foxnews

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − پانزده =