واندر وومن در شزم 2 دیده شد!

واندر وومن در تصاویر جدیدی که از شزم 2 که خشم خدایان نام دارد منتشر شده دیده شد! تازه ترین اخبار سینما و تلویزیون در مووی 21:


پروژه بعدی DC قرار است در 17 ام مارچ به سینماها می آید. تائید شده که فیلم دوم شزم شامل تمای اعضای خانواده شزم میشود که با Hellen Mirren’s Hespera و خواهرهایش مقابله میکنند.
شایعات مربوط به حضور گل گدوت در فیلم میگفتند شاید او حضوری مهمان وار داشته باشد و فقط به عنوان بازیگر مهمان به فیلم بیاید. ریچل زگلر در مصاحبه ای گفته بود که او و گل گدوت در اسنو وایت با هم آشنا شده بودند. به احتمال زیاد شزم 2 اولین جایی بوده که این دو رسما ملاقات داشته اند. صحبت های او باعث شروع شایعات حضور واندر وومن در شزم 2 شد.

واندر وومن، بازیگر مهمان یا چیزی بیشتر؟


حالا با نزدیک تر شدن تاریخ انتشار فیلم، تصاویری که ثابت میکنند واندر وومن در شزم 2 حضور دارد منتشر شده و ممکن است حتی بیشتر از یک بازیگر مهمان باشد!
اکانت رسمی ژاپنی توییتر DC اخیرا محتوای جدیدی از “شزم 2 خشم خدایان” پست کرده است. در 49 ثانیه ی این کلیپ گل گدوت در نقش واندر وومن دیده میشود که یک شئ را به زمین پرت میکند و بعد درخششی از رعد و برق از آن صاتع میشود. لباس واندر وومن و ساق بند های دست آن و تاج طلایی او چندین بار دیده میشود. در یک صحنه حتی چکمه های قرمز او که دیانا در زره واندر وومن میپوشید هم قابل تشخیص است.
با اینکه نما از بالای سر کاراکتر است و صورت او دیده نمیشود، زره و موهای او کاملا شبیه به به واندر وومن است.


اگرچه، ممکن است این تصاویر اولین نگاه به حضور واندر وومن در شزم 2 خشم خدایان نباشد. در جدید ترین تریلر فیلم شخصی از قسمت بالایی پشت سر او دیده میشود که به شکل واضحی شبیه واندر وومن است.
اگر شخص در تریلر واندر وومن باشد، پس این تصاویر اولین نگاه به حضور او در این فیلم است. ولی از این کلیپ 49 ثانیه ای که دستبند ها، تاج و چکمه ها را نشان میدهد تقریبا میشود نتیجه گرفت که قطعا خود واندر وومن است.

آیا گل گدوت در دنیای جدید DC میماند؟


حضور گل گدوت به عنوان واندر وومن هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد. چون جیمز گان و پیتر سافران تصمیم گرفتند که واندر وومن در هیچ کدام از پروژه ها نقش اصلی نباشد. با اینحال، سافران در مصاحبه ای اعلام کرد گل گدوت به خودی خود میتواند در پروژه های آینده بازی کند و حضور او در شزم 2 خشم خدایان فقط این ایده را تائید میکند.
تاکید بر این نکته که حضور واندر وومن در شزم 2 چیزی بیشتر از یک بازیگر مهمان است. اگر کسی که در تریلر بود خود او باشد، پس تا حالا در دو فیلم دیگر هم حضور داشته است. به هر حال، کل گدوت دوباره در نقش واندر وومن ظاهر شده است، حداقل برای فعلا. میتوانید مقاله ی رونمایی از دنیای جدید دی سی، توضیحات تکمیلی جیمز گان و پیتر سفرن را از اینجا بخوانید.


شزم 2 خشم خدایان 17 مارچ به روی پرده سینماها به نمایش در می آید.

منبع: Thedirect

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − نه =