رکورد شکنی +Apple TV با Spirited، Emancipation و مستند سلنا گومز

اپل تی وی پلاس همان راهی که برایش اولین اسکار بهترین تصویر برای یک استریمر در CODA گرفته بود را ادامه میدهد. فیلم های پیشنهادی رؤسای +Apple TV، زک ون امبرگ و جیمی ارلیچ در سال 2022 رکورد فیلم هایی از “یک کمپانی که تازه چهارساله شده” را شکسته اند. مووی 21 مرجع آخرین اخبار سینمایی دنیا:

سال پربار اپل تی وی پلاس در سینما با رکورد شکنی های پی در پی


اونها جزئیات رو منتشر نکردند، ولی فیلم موزیکال Spirited با بازی رایان رینولدز، ویل فرل و اوکتاویا اسپنسر تبدیل به بزرگترین فیلم در این پلتفرم شد. آهنگ های Spirited احتمالا در رقابت های امسال مراسم ها شرکت خواهد کرد. اگر این سه در مراسم اسکار یکی از آهنگ های فیلم را بخوانند تبدیل به یک اتفاق جالب و کم نظیر خواهد شد. دومین تریلر Spirited 2022 با بازی رایان رینولدز را از اینجا ببینید.


ویل اسمیت و بن فاستر در Emancipation از اپل تی وی پلاس که آنتونی فوکوا آن را کارگردانی کرده و ویل اسمیت در آن میدرخشد، توانسته %27 درصد مخاطب جدید برای +Apple TV جذب کند. همچنین توانسته تبدیل به اولین فیلم بین المللی در کشور های مکزیک، برزیل، کانادا، استرالیا، ایتالیا، فرانسه، آلمان و کره شود.

مطالب مرتبط: تریلر فیلم Emancipation 2022 با بازی ویل اسمیت
اینکه فیلم در فستیوال ها چگونه عمل خواهد کرد را باید دید.


مستند “سلنا گومز: ذهنم و من” در ریتینگ جوان – بزرگسال اپل پخش شد. سلنا گومز در پریمیر “Selena Gomez: My Mind & Me” در فستیوال AFI ظاهر شد.

+Apple TV سعی داره امسال با جاه طلبی تمام در فستیوال های 2023 ظاهر بشه که گل سر سبد اون فیلم Killers of the Flower Moon به کارگردانی مارتین اسکورسیزی و بازی لئوناردو دی کاپریوست.

فیلم های سال آینده کمپانی +Apple TV

همچنین Argylle به کارگردانی متیو وان، Tetris به کارگردانی جان اس. برد، Sharper با بازی جولین مور، Napoleon با بازی واکین فینیکس و کارگردانی ریدلی اسکات جزو فیلم های سال آینده هستند. Ghosted با بازی آنا دی آرماس و کریس اوانز و مستند Still: A Michael J. Fox Movie به کارگردانی دیوس گاگنهایم هم جزو فیلم های +Apple TV برای فستیوال های پیش رو هستند.

منبع: Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =