فصل دوم سریال She Hulk پس از اعتصاب ساخته خواهد شد؟

فصل دوم سریال She Hulk

شایعه شده است که فصل دوم سریال She Hulk ساخته می شود و این سریال در مارول استودیوز ادامه خواهد داشت.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 یک فرد معتمد در X (توئیتر سابق) فصل دوم سریال She Hulk در حال برنامه ریزی است. اما مارول توسعه آن را تا پس از اعتصابات WGA و SAG-AFTRA آغاز نخواهد کرد. فصل اول She-Hulk: Attorney at Law از آگوست تا اکتبر 2022 به صورت هفتگی در Disney+ منتشر شد. داستان این سریال با تمرکز بر دختر عموی بروس بنر، جنیفر والترز (تاتیانا ماسلانی) یک وکیل مجرد و 30 ساله در جریان بود.

فصل دوم سریال She Hulk

فصل اول She-Hulk با بیش از یک رشته داستانی به پایان رسید. به این معنی که هیچ کمبودی در خط داستانی برای فصل 2 وجود نخواهد داشت. در حالی که مارول استودیو هنوز به طور رسمی فصل دوم آن را اعلام نکرده است. و احتمالاً برای مدتی این کار را نخواهد کرد.

در حال حاضر مشخص نیست که فصل دوم She-Hulk چه زمانی ممکن است در دیزنی پلاس پخش شود. این احتمال وجود دارد که فصل 2 تا پس از دو فیلم بعدی انتقام جویان منتشر نشود. اگرچه با توجه به اینکه مارول استودیوز شایعه کرده است که جف لاونس و مایکل والدرون فیلمنامه نویسان را به ترتیب از فیلم Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars کنار گذاشته است. ممکن است این موضوع داستان فصل دوم را تغییر دهد.

منبع Cbr

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + یازده =