صداپیشه‌های دوبله انگلیسی انیمه‌ پسر و حواصیل میازاکی مشخص شدند

انیمه‌ پسر و حواصیل میازاکی

اولین انیمیشن میازاکی پس از 10 سال به زودی اکران بین المللی خواهد داشت. برای همین منظور صداپیشه های دوبله انگلیسی انیمه‌ پسر و حواصیل میازاکی به صورت رسمی مشخص و معرفی شدند.

GKIDS که به عنوان توزیع کننده گروه انیمیشن استودیو جیبلی در آمریکای شمالی فعالیت می کند. اعلام کرد که صداپیشه های انیمه‌ پسر و حواصیل میازاکی را افرادی چون کریستین بیل در نقش شویچی، دیو باتیستا در نقش پادشاه پاراکیت؛ جما چان در نقش ناتسوکو؛ ویلم دافو در نقش پلیکان نجیب؛ کارن فوکوهارا در نقش لیدی هیمی; مارک همیل در نقش بزرگه؛ رابرت پتینسون در نقش حواصیل خاکستری و فلورنس پیو در نقش کریکو تشکیل می دهند.

لوکا پادووان به عنوان قهرمان داستان ماهیتو ماکی و مامودو آتی، تونی رولری و دن استیونز در نقش پاراکیت ها به آنها ملحق می شوند. دوبله انگلیسی زبان مطابق با قرارداد دوبله خارجی SAG-AFTRA ساخته شده است.

انیمه‌ پسر و حواصیل میازاکی

داستان انیمه

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 این داستان به نویسندگی و کارگردانی میازاکی ساخته شده است. و داستان پسری 12 ساله به نام ماهیتو ماکی را دنبال می کند. که مادرش را در جریان بمباران از دست می دهد. پس از این موضوع پدرش ماهیتو را به شهر دیگری می فرستد تا به عمه اش ناتسکوکو در خانه‌ای دورافتاده روستایی زندگی کند. که یادآور همان فیلم «همسایه من توتورو» (1988) است. ماهیتو شروع به دیدن حواصیل می کند و حواصیل را از طریق یک تونل دنبال می کند. ماهیتو پس از بیرون آمدن از تونل به یک سالن بزرگ می رسد که در واقع یک دنیای مشترک میان زنده ها و مرده ها است. او در آنجا توهم مادرش را می بیند.

این فیلم که دارای یک موسیقی از آهنگساز قدیمی استودیو جیبلی جو هیسایشی است. در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در 7 سپتامبر به نمایش درآمد.

پس از پیش نمایش های ویژه در 22 نوامبر، هر دو نسخه ژاپنی و انگلیسی زبان “پسر و حواصیل” در 8 دسامبر در سینما اکران خواهند شد.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − چهار =