به دلیل اعتصاب بازیگران تاریخ اکران 2 Dune تا سال 2024 به تعویق افتاد

تاریخ اکران 2 Dune

در یک تغییر عمده در تقویم باکس آفیس نوامبر، تاریخ اکران 2 Dune به سال آینده یعنی سال 2024 منتقل شد. این تاخیر در اکران به دلیل اعتصاب بازیگران است. زیرا بازیگران نمی توانند در فرش قرمز اکران فیلم خود حضور پیدا کننند.

قرار بود تاریخ اکران 2 Dune در 3 نوامبر در آمریکای شمالی باشد. اما در عوض در 15 مارس 2024 در داخل کشور عرضه خواهد شد. Dune 2 از نظر تاثیر اعتصاب بر تقویم اکران سینماهای سال 2023 به بزرگترین قربانی تا به امروز تبدیل شده است و این خبر خوبی نیست. اما تاثیر آن می توانست به مراتب بدتر باشد.

اخبار مرتبط: تریلر فیلم 2 Dune

تاریخ اکران 2 Dune

بازیگران Dune

فیلمی مانند Dune که دارای لیست بازیگران پر ستاره به رهبری تیموتی شالامه و زندایا است. بدون شک می تواند باکس آفیس بسیار موفق عمل کند. تازه واردانی که به مجموعه Dune می پیوندند عبارتند از: آستین باتلر، فلورنس پیو، کریستوفر واکن و لئا سیدوکس. بازیگران بازگشته شامل نام هایی مانند ربکا فرگوسن، خاویر باردم، جاش برولین، استلان اسکارسگارد، دیو باتیستا و شارلوت رمپلینگ هستند.

گفته می شود Legendary قبل از پایان کار باید تا اوایل سپتامبر به طور جدی بازاریابی Dune 2 را آغاز می‌کرد. تاریخ اکران جدید فیلم با انتشار کامل Imax پشتیبانی خواهد شد. مارس به لطف تعطیلات بهاری و تعطیلات عید پاک بهترین فرصت برای اکران فیلم است.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + شانزده =