تریلر بخش پایانی فصل سوم The Witcher؛ آخرین حضور هنری کویل در نقش گرالت

نتفلیکس تریلر بخش پایانی فصل سوم The Witcher با بازی هنری کویل ، آنیا چالوترا و فریا آلن را منتشر کرد.

طبق گزارشات پنج قسمت اول فصل 3 نسبت له فصل قبل کاهش بیننده داشته است. بر اساس داده های L+5D از تلویزیون سامبا از آن زمان تاکنون 1.1 میلیون خانواده در ایالات متحده این سریال را دیده اند. این یک اولین نمایش نسبتاً قوی است. اگرچه کاهش تماشاگران فصل سوم The Witcher مشهود است. و در مقایسه با 1.3 میلیون خانوار آمریکایی که فصل 2 را تماشا کرده اند حدود 15 درصد کاهش داشته است.

سریالی که بر اساس مجموعه کتاب‌های ساپکوفسکی به همین نام، The Witcher از نتفلیکس ساخته شده است. داستان گرالت از ریویا یک شکارچی هیولا را روایت می‌کند که در حالی که در یک دنیای فانتزی منحصربه‌فرد سرگردان است. درگیر اختلافات سیاسی پیچیده‌ای می‌شود و وظیفه محافظت از فرزندخوانده فوق‌العاده با استعداد خود را دارد.

سایر محتوای Witcher در Netflixنتفلیکس نمایش‌های مرتبط با ویچر را نیز در اختیار دارد. از جمله The Witcher: Blood Origin که پیش درآمد سریال اصلی است و The Witcher: Nightmare of the Wolf.

آخرین هنرنمایی هنری کویل در نقش گرالت

تریلر بخش پایانی فصل سوم The Witcher

The Witcher برای فصل چهارم و پنجم توسط نتفلیکس تمدید شد. اما این سریال فانتزی موفق یک چهره آشنا را از دست خواهد داد. هنری کویل پس از پخش فصل سوم از گروه بازیگران این سریال خارج می شود. لیام همسورث قرار است نقش اصلی گرالت از ریویا را بر عهده بگیرد و نقش گرالت پس از پخش فصل سوم و در فصل چهارم لیام همسورث جایگزین هنری کویل خواهد بود.

اخبار تمدید و پخش سریال بعد از ظهر شنبه اعلام شد. پس از آن همسورث و کویل بیانیه هایی را منتشر کردند. با خواندن لحن هر دو بیانیه، به نظر می رسد که این تصمیم شخصی کویل بوده است و قرار است همه چیز دوستانه به پایان برسد.

سه قسمت پایانی ۲۷ جولای از استریم نتفلیکس پخش میشود.

تریلر بخش پایانی فصل سوم The Witcher:

در حال بارگذاری پخش کننده...

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − سه =