پوستر جدیدی از Scream VI منتشر شد

پوستر Scream VI صورت شاد و خندان گوست فیس رو در نیویورک نشون میده. مووی 21 مرجع کامل آخرین اخبار سینمایی دنیا:


اکانت رسمی فیلم Scream یک پوستر جدید از فیلم Scream VI منتشر کرد. فیلم پیش رو یک فیلم در ژانر وحشت و اسلشر هست که در نیویورک فیلمبرداری میشه.
پوستر میدان نمادین تایمز رو به تصویر میکشه که با کلی چراغ های رنگارنگ تزئین شده. تمام بیلبورد ها و صفحه های نمایش میدان تایمز تصاویر مختلف از گوست فیس رو نشون میده، در حالیکه که یک نفر که ماسک گوست فیس رو پوشیده رو به روی یک درخت کریسمس ایستاده و بقیه ی عابر های پیاده دارند از کنارش رد میشند.


میتونین پوستر منتشر شده از قسمت جدید Scream VI رو در اینجا ببینین.


Scream 6 بازگشت کارگردان های Scream 2022 رو داره. مت آپلین و تیلور گیلت بعد از موفقیت فیلم پنجم به این فرانچایز برگشتن.
گزارش شده که Scream VI داستان “چهار بازمانده ی کشتار گوست فیس رو دنبال میکنه که وودزبرو رو پشت سر گذاشتن و میخوان فصل جدید رو در زندگی شون شروع کنند.”

مطالب مرتبط: اولین تریلر Scream 6 با بازی جنا اورتگا

بازیگران Scream VI


کورتنی کاکس و هایدن پنتیر دوباره به نقش های قابل تحسین شون به عنوان گیل ودرز و کربی ریید بر میگردند. در کنار این دو تعدادی دیگر از بازیگران فیلم قبلی یعنی Scream 2022 هم هستند که در این فیلم هم حضور خواهند داشت. شامل ملیسا بررا (Vida)، جنا اورتگا (The Babysitter: Killer Queen) و جزمین ساووی بروون (The Leftovers) هستند.


بازیگران جدیدی هم به Scream VI پیوستند که شامل دلموت مولرونی، هنری زرنی، جک چمپیون، لیانا لیبرتو، دوین نکودا، جاش سگارا، سمارا ویوینگ و تونی روولوری هستند.

منبع: Dial.news

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =