ساخت فصل دوم سریال Castlevania: Nocturne توسط نتفلیکس تایید شد

فصل دوم سریال Castlevania: Nocturne

Castlevania: Nocturne پس از موفقیت در اولین فصل برای فصل دوم تمدید شد و ماجراجویی های ریشتر بلمونت و مبارزه او با خون آشام را ادامه می دهد. در فصل دوم سریال Castlevania: Nocturne شاهد تلاش ریشتر و متحدانش برای بازگرداندن خورشید و شکست دادن خون‌آشام قدرتمند Erzsebet است که به جایگاه خدایی دست یافته است.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 سریال اسپین آف عمدتاً نقدهای مثبتی دریافت کرده است. و سازندگان Clive Bradley و Kevin Kolde برنامه‌هایی برای فصل‌های آینده دارند که نوید طراحی‌های اکشن و شخصیت‌های تازه‌تر را می‌دهند.

نتفلیکس در حال ساخت فصل دوم سریال Castlevania: Nocturne است. این سریال که اقتباس انیمیشن محبوب بازی ویدیویی است. پس از ورود به جدول 10 نمایش برتر استریمر با اولین فصل آن، برای فصل دوم تمدید شد.

فصل دوم سریال Castlevania: Nocturne

داستان فصل دوم

Nocturne  در واقع 300 سال پس از Castlevania اصلی شروع می شود و تروور و سیفا را پشت سر می گذارند. تا ریشتر را به عنوان آخرین عضو قبیله افسانه ای بلمونت دنبال کند. همانطور که انقلاب فرانسه در حال شکل گیری است. اشراف ضد انقلاب با مسیح خون آشام Erzsebet Bathory، موجودی که پیشگویی شده بود خورشید را ببلعد و شب و رنج ابدی را بر مردم بیاورد، اتحاد نامقدسی برقرار می کند. مبارزه ریشتر و ماریا رنارد برای مقاومت تغییر می کند. وقتی جادوگر آنت از کارائیب می آید و به دنبال شکارچی خون آشام می گردد تا مبارزه علیه جانوران خونخوار را رهبری کند تا نه تنها مردم فرانسه بلکه کل جهان را نجات دهد.

فصل 1 در یک صخره بزرگ به پایان رسید. زیرا ریشتر و متحدانش در آستانه شکست کامل از Erzsebet بودند. گروه پس از اینکه نتوانست مسیح خون آشام را از مخفی کردن خورشید بازدارند. تقریباً با حمله خون آشام ها به پایان رسیدند که یک چهره آشنا به کمک آمد. جیمز کالیس به عنوان آلوکارد بازگشت بزرگ خود را انجام داد. و اکنون ظاهری نزدیک‌تر به Castlevania: Symphony of the Night دارد. و آماده کمک به آخرین بلمونت است که روز را نجات دهد. تیزر فصل 2 پسر دراکولا را به طور برجسته نشان می دهد که او، ریشتر و ماریا در نهایت همانطور که در بازی انجام می شود به هم متصل می شوند. البته در برابر دشمنی متفاوت. پس از بازگشت سریال آنها باید خورشید را بازگردانند. و راهی برای آسیب رساندن به خون آشام قدرتمندی که به مقام خدایی رسیده است پیدا کنند.

فصل دوم سریال Castlevania: Nocturne

«Castlevania: Nocturne» داستان های بیشتری برای گفتن دارد

خالقین سریال امیدوارند که اسپین آف را برای چند فصل دیگر ادامه دهند. بررسی‌ها برای اسپین‌آف تا کنون تا حد زیادی مثبت بوده است. اگرچه آنها اذعان می‌کنند که سریال همچنان در تلاش است تا جایگاه خود را به دست آورد. ترز لاکسون گفت: “فصل 1 Nocturne تا حد زیادی زمینه را برای چیزهای بیشتری آماده می کند. اما با وجود این هنوز هر آنچه را که ما در مورد فرنچایز دوست داریم به صورت کامل ارائه نمی دهد.” بردلی و کولد هیچ مسیری برای رفتن به سریال ندارند و با فلسفه ای به سمت اکشن و طراحی شخصیت های تازه شده، فضای زیادی برای رشد سریال ایجاد کرده اند.”

در فصل دوم سریال Castlevania: Nocturne شاهد بازگشت کارگردانان Sam Deats و Adam Deats و همچنین شرکت های تولید Powerhouse Animation و Project 51 Productions خواهد بود. بازیگران سریال شامل کالیس بازگشته در کنار ادوارد بلومل در نقش ریشتر، سوسو امبادو در نقش آنت، پیکسی دیویس در نقش ماریا، ناتاسیا کینسکی در نقش ترا، سوفی اسکلتون در نقش جولیا بلمونت، زان مک کلارن در نقش اولروکس، سیدنی جیمز هارکورت در نقش ادوارد و فرانکا پوتن در نقش ادوارد هستند. هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار فصل دوم مشخص نشده است.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 4 =