رتبه‌بندی بدترین فیلم های ترسناک تاریخ

بدترین فیلم های ترسناک تاریخ

تولید فیلم‌های ترسناک ارزان و بسیار سودآور هستند، بنابراین بی‌وقفه ساخته می‌شوند. از این رو منطقی است که نسبت نسبتاً بالایی آشغال خالص در این ژانر وجود دا‌شته باشد. به گفته‌ی منتقدان، فیلم های این لیست بدترین فیلم های ترسناکی هستند که تا به حال سا‌خته شده‌اند. با معرفی بدترین فیلم های ترسناک تاریخ همراه مووی 21 باشید.

10. House of the Dead (2003)

House of the Dead از بدترین فیلم های ترسناک تاریخ

Uwe Boll بیش از یک بار در این لیست ظاهر خواهد شد. یکی از بدترین فیلم‌های او این اقتباس اولیه از بازی آرکید تیراندازی به همین نام است.

خانه مردگان به خاطر پخش فیلم‌های بازی‌های ویدیویی در سکانس‌های اکشن بدنام است. کارگردان این اثر مطمئناً یکی از تنبل‌ترین کارگردانان تاریخ است. و این اثر نیز در زمره بدترین فیلم های ترسناک تاریخ قرار می گیرد.

9. Feardotcom (2002)

Feardotcom از بدترین فیلم های ترسناک تاریخ

متأسفانه، جدای از لحظات زودگذر، Feardotcom زشت، بی‌حرمتی به ژانر وحشت و از همه بدتر، کسل‌کننده است.

بدترین چیزی که در این فیلم وجود دارد این است که پتانسیل گروه بزرگی از بازیگران کاردرست را از بین برده‌ است.

8. The Haunting of Molly Hartley (2008)

The Haunting of Molly Hartley از بدترین فیلم های ترسناک تاریخ

مدت‌ها قبل از اینکه نقش‌هایی در فیلم‌هایی مانند Thank You For Your Service، تحسین منتقدان را به دست آورند، هیلی بنت در این فیلم ترسناک با رده‌ی سنی PG-13 در مقابل چیس کرافورد بازی کرد.

خلاصه داستان درباره پیمان خانواده یک زن جوان با شیطان است. رقابت های عاشقانه، و بازیگرانی که قطعاً نوجوان نیستند، نقش نوجوانانی را بازی می کنند که دوست دارند پارتی بگیرند. به نظر می رسد که این اثر برای تلویزیون سا‌خته شد‌ه است، و به اندازه تبلیغات خمیر دندان ترسناک است.

7. Alone in the Dark (2005)

Alone in the Dark از بدترین فیلم های ترسناک تاریخ

این اقتباس از بازی ویدیویی اووه بول با بودجه 20 میلیون دلاری (که کم به نظر می رسد، اما فیلم بسیار کم‌هزینه‌تر به نظر می آید) اغلب در بین بدترین فیلم های تمام دوران رتبه بندی می شود.

کریستین اسلیتر به عنوان یک محقق ماوراء الطبیعه و تارا رید به عنوان یک باستان شناس پیوند بدی دارند و صحنه های اکشن به طرز خیره‌کننده ای نابسامان هستند. این اثر از بدترین فیلم های ترسناک تاریخ است.

6. Beneath the Darkness (2011)

Beneath the Darkness از بدترین فیلم های ترسناک تاریخ

دنیس کواید، تونی اولر و ایمی تیگاردن در یک داستان هیجانی نوجوانانه درباره یک قتل و یک سرپوش، بازی می‌کنند. این اثر آنقدر بد است که به همین قدر تعریف اکتفا می کنیم!

5. Homecoming (2009)

Homecoming از بدترین فیلم های ترسناک تاریخ

در بازگشت به خانه، میشا بارتون نقش زنی حسود را بازی می‌کند که پس از اینکه فورمر بای (مت لانگ) با دوست دختر جدیدش (جسیکا استروپ) به شهر خود بازمی‌گردد، به دنبال انتقام است. حتی سطل زباله هم توانایی کشش این حجم از خزعبلات در این فیلم را ندارد!

4. The Disappointments Room (2016)

The Disappointments Room از بدترین فیلم های ترسناک تاریخ

کیت بکینسیل معمولاً درخشان است (این فیلم در همان سالی که Love & Friendship اکران شد، منتشر شد، شاید بهترین اثر او تا به امروز)، اما به نظر می رسد که او در انتخاب این فیلم اشتباه کرد‌ه! این اثر از بدترین فیلم های ترسناک تاریخ است.

مطلب مرتبط: رتبه‌بندی بدترین فیلم های تاریخ

3. Cabin Fever (2016)

این اثر بازسازی از فیلمی به همین نام محصول الی راث در سال 2002 است. درست است که فیلم الی راث منتقدان و مخالفان خود را دارد، ولی حداقل در بین بدترین فیلم های ترسناک تاریخ قرار ندارد!

2. Jaws: The Revenge (1987)

Jaws: The Revenge از بدترین فیلم های ترسناک تاریخ

The Revenge عمدتاً به‌طور غیرقابل تماشایی خسته‌کننده و ناخوشایند است، اما لحضات خوبی هم دارد: بله سکانس هایی که هیچ اتفاقی در آن نمی افتد! این فیلم از بدترین فیلم های ترسناک تاریخ است.

1. One Missed Call (2008)

One Missed Call از بدترین فیلم های ترسناک تاریخ

این فیلم بدترین فیلم ترسناک تمام دوران است. برخلاف دیگر فیلم‌های موجود در این لیست (و بی‌شمار فیلم‌های ترسناک بد)، این اثر حتی کمی خوب هم نیست. در این اثر فقط یکنواختی دید‌ه می‌شود. می‌توانید این فیلم را پخش کنید و بعد راحت یک دل سیر بخوابید.

منبع: Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =