جی لنو از بیمارستان مرخص شد

لنو

جی لنو در 12 نوامبر در آتش سوزی بنزین دچار “سوختگی شدید” شد. اما در عکسی که دوشنبه پس از مرخص شدن او از مرکز سوختگی گروسمن منتشر شد، شاد و سالم به نظر می رسید.

مجری سابق برنامه Tonight Show 72 ساله روز دوشنبه از مرکز سوختگی گروسمن در منطقه لس آنجلس، 9 روز پس از اینکه در آتش سوزی بنزین در گاراژ خانه اش دچار “سوختگی جدی” شد، مرخص شد. کارکنان مرکز، تصویری از این کمدین خندان را در کنار چند تن از کادر پزشکی به اشتراک گذاشتند.

لنو

بیانیه پزشکان

پزشکان در بیانیه‌ای که روز دوشنبه توسط PEOPLE منتشر شد، گفتند: «کمدین جی لنو امروز از مرکز سوختگی گروسمن مرخص شد. جی پس از 10 روز اقامت در این مرکز مراقبت‌های درمانی را در کلینیک سوختگی سرپایی گروسمن برای سوختگی صورت، سینه و دست‌هایش که در جریان آتش‌سوزی در گاراژ خانه‌اش را نیاز داشت، دریافت کرد. جی مایل است به همه اطلاع دهد چقدر به خاطر مراقبتی که دریافت کرده سپاسگزار است و از همه افرادی که برای او آرزوی سلامتی کردند تشکر می کند.»

دکتر پیتر گروسمن، پزشک وی در این بیانیه افزود: “من از پیشرفت جی خوشحالم و خوشبین هستم که او بهبودی کامل پیدا کند.”

لنو تحت درمان برداشتن، جراحی و پیوند پوست قرار گرفت. در این روش بافت ناسالم را برای بهبود زخم و کاهش خطر عفونت حذف می‌کند. گروسمن گفت که با مصدومیت و سوختگی شدید “جی لنو” ، “بسیاری از قسمت های آسیب دیده پوست برداشته شد.

دو روز پس از این حادثه، لنو برای اولین بار پس از تحمل “مشکل اورژانسی” که باعث سوختگی درجه دو و سه در صورت، قفسه سینه و دست‌هایش شد، صحبت کرد.

او در بیانیه ای که با مردم به اشتراک گذاشته شده است، گفت: «من چند سوختگی جدی در اثر آتش سوزی بنزین داشتم. “من خوبم. فقط به یک یا دو هفته نیاز دارم تا دوباره روی پایم بایستم.”

بر اساس بیانیه اداره آتش نشانی که توسط مردم دریافت شده است، این حادثه در 12 نوامبر حوالی ساعت 12:30 بعد از ظهر رخ داده است. مقامات BFD در محل حاضر شدند و یک بیمار مرد بالغ را قبل از انتقال او به ” بخش اورژانس ” ارزیابی و درمان کردند.

لنو

بیانیه مدیر مرکز سوختگی

ایمی بنت، سخنگوی مرکز سوختگی گروسمن نیز بیانیه‌ای برای PEOPLE صادر کرد و تأیید کرد که لنو پس از این حادثه در گاراژ خود تحت درمان بوده است.

بنت گفت: «جی می‌خواهد همه بدانند که وضعیت او پایدار است و تحت درمان است.» او در شوخ طبع است و همه پرس و جوها در مورد وضعیت او و آرزوهای خوب او را تحت تأثیر قرار می دهد. [او] می خواهد به همه اطلاع دهد که حالش خوب است و در “بهترین مرکز سوختگی در ایالات متحده در حال درمان است. “

لنو یکی از علاقه مندان به اتومبیل و ستاره گاراژ جی لنو است. او در حال کار بر روی یک موتور بخار در زیر ماشینی در گاراژ خود بود که آتش سوزی شروع شد. این کمدین قبل از انتقال به مرکز سوختگی و درمان جراحاتش از زیر ماشین بیرون کشیده شد.

دکتر پیتر گروسمن، مدیر پزشکی در مرکز سوختگی گروسمن هفته گذشته گفت که لنو پس از انجام عمل جراحی و پیوند برای سوختگی‌هایش در وضعیت خوبی قرار دارد.”برخی از سوختگی های صورت کمی عمیق تر و کمی نگران کننده تر هستند.” “در حال حاضر، هیچ مدرکی دال بر آسیب عصبی وجود ندارد.”

دکتر افزود: ” هنوز پاسخ قطعی برای اینکه بدانیم این آسیب به طور کامل از بین رفته یا نه وجود ندارد. هنوز برای گفتن این موضوع خیلی زود است. می توانم بگویم که مصدومیت او جدی است. اما وضعیت خوبی دارد.”

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − نوزده =