مصدومیت و سوختگی شدید “جی لنو”

جی لنو

جی لنو گفت “من چند سوختگی جدی در اثر آتش سوزی بنزین داشتم. اما حالم خوب است. فقط به یک یا دو هفته استراحت نیاز دارم تا دوباره روی پاهایم بایستم.” جی لنو پس از آسیب جدی به صورتش در مرکز سوختگی بستری شده بود.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 جی روز شنبه در گاراژ بربنک جایی که ماشین‌هایش را نگهداری می کند، بود. یکی از ماشین‌ها بدون هیچ دلیلی آتش گرفت. شعله های آتش سمت چپ صورت جی را سوزاند. اما خوشبختانه به چشم و گوش او نفوذ نکرد. او با آمبولانس به بخش سوختگی مرکز سوختگی گروسمن منتقل شد و در آنجا بستری شد.

جی تمام اجراهای خود را در طول هفته لغو کرده است.

جی لنو

قرار بود جی روز یکشنبه در کنفرانس The Financial Brand ظاهر شود. اما برگزارکنندگان گفتند که یک “اورژانس پزشکی بسیار جدی” برای او پیش آمهد که مانع از برگزاری کنفرانس شده است.

لنو از سال ۱۹۹۲ تا ۲۰۰۹ مجری برنامه «شوی امشب با جی لنو» در شبکه ان‌بی‌سی بوده‌است. از سپتامبر سال ۲۰۰۹ لنو برنامه‌ای با عنوان «شوی لنو» را در همین شبکه اجرا کرد. این برنامه یک شو گفتگومحور بود که آخرهفته‌ها و در ساعت ده شب که یکی از پربیننده‌ترین زمان‌های تلویزیون است، روی آنتن می‌رفت. بعد از این که پخش برنامه «شوی امشب با لنو» در ژانویه سال ۲۰۱۰ بر اثر بحث و مجادله درون شبکه‌ای متوقف شد. لنو در تاریخ یکم مارس ۲۰۱۰ مجدداً به مجری‌گری در برنامه «شوی امشب با جی لنو» پرداخت. آخرین قسمت این برنامه در تاریخ ششم فوریه ۲۰۱۴ روی آنتن شبکه ان‌بی‌سی رفت.

منبع TMZ

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =