لغو کنسرت های جاستین بیبر و شان مندز

جاستین بیبر

جاستین بیبر و شان مندز با همدیگر به کلیسا می روند. زیرا هر دو در حال ریکاوری هستند و نیاز دارند که به بهداشت و سلامت روان خود اهمیت دهند. این موضوع تورها و برنامه های کنسرت آنان را تغییر داده است.

خوانندگان پاپ که شباهت زیادی به یکدیگر دارند. چهارشنبه شب با هم در کلیسا در بورلی هیلز عبادت کردند. مشخص نیست که آیا آنها داخل کلیسا آواز می‌خواندند یا نه. جاستین در گذشته این کار را انجام داده است. اما در هر صورت هیچ واکنشی از سوی افراد حاضر در کلیسا دریافت نکرده اند.

بعد از پایان مراسم کلیسا، شان سوار ماشین جاستین شد و با هم کلیسا را ترک کردند.

جاستین بیبر

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 شان تور جهانی خود را در ماه ژوئیه لغو کرد و به طرفدارانش گفت: «کاملاً واضح‌ است که نیاز دارم مدت زمانی را صرف استراحت و ریکاوری روانی کنم. من تا به حال این فرصت را به خودم نداده ام.»

جاستین چند ماه بعد همین کار را کرد و اعلام کرد که تور جهانی عدالت خود را به تعویق می اندازد و گفت: “خستگی بر من غلبه کرده و متوجه شدم که باید همین الان سلامتی خود را در اولویت قرار دهم.”

به نظر می رسد هر دو ستاره پاپ 20 ساله کانادایی به سمت ایمان متمایل شده اند تا آنها را از این مرحله سخت زندگی سخت عبور دهند. ما می دانیم که هواداران آنها دعا می کنند که خوب شوند و وقتی آماده شدند به راه خود بازمی گردند.

هیلی بیبر همسر جاستین بیبر چهارشنبه در کلیسا غایب بود.

منبع TMZ

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 16 =