بازگشت گل گدوت به Fast X در نقش ژیزل

بازگشت گل گدوت به Fast X

 آینده گل گدوت در DCU در حال حاضر مبهم است. اما به نظر می رسد در مورد فرانچایز Fast & Furious اوضاع تغییر کرده است.

حماسه 20 ساله Fast and Furious همچنان پابرجا است. قسمت بعدی آن Fast X در ماه مه 2023 نمایش داده می شود. بسیاری از بازیگران اصلی فرنچایز (البته نه کارگردان جاستین لین، که کارگردانی 5 فیلم سریع را بر عهده دارد) و در عین حال شخصیت منفی جدید با بازی جیسون موموآ در این فیلم حضور دارند.

در حالی که موموآ قرار است اولین بازی خود در سریع و خشن را انجام دهد. بازگشت گل گدوت به Fast X در نقش ژیزل نیز تایید شده است.

بازگشت گل گدوت به Fast X

بازگشت گل گدوت در Fast X

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 گل گدوت قرار است در Fast X در سال 2023 به فرانچایز Fast & Furious بازگردد.

در حالی که گدوت در چند سال گذشته در فیلم‌های Wonder Woman، Red Notice و Death on the Nile بازی کرده است. کارکتر او در نقش ژیزل یاشار در Fast & Furious در سال 2009 چیزی است که گذوت کار خود را با او آغاز کرد.

در Fast Five در سال 2011 شخصیت او رابطه عاشقانه ای با هان لو با بازی سونگ کانگ برقرار می کند. اما پس از آن، در Fast & Furious 6 در سال 2013 شخصیت او در تلاش برای نجات هان کشته شد. جزئیات خاصی در مورد نقش گدوت در Fast X ارائه نشده است.

بازگشت گل گدوت به Fast X

اول هان، حالا ژیزل؟

از آنجایی که شخصیت گدوت در Fast & Furious 6 درگذشت. مطمئناً تعجب آور است که بدانیم او برای Fast X بازگشته است. اگرچه جزئیات بیشتری از آن هنوز فاش نشده است. او اولین شخصیتی نیست که از دنیای مردگان بازگردانده شده است.

هان که نقش عشق شخصیت گدوت را بازی کرد و همچنین کشته شد، اخیرا در Fast 9 بازگشت. در این فیلم هان فاش کرد که «آقای هیچکس» کهبا ژیزل کار می کرد، به هان کمک کرد که مرگ خود را جعل کند.

جالب است ببینیم که بازگشت گدوت به Fast X در نقش ژیزل چگونه خواهد بود و چه کمکی به فیلم خواهد کرد.

Fast X قرار است در تاریخ 19 می 2023 وارد سینماها شود.

منبع Thedirect

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − پنج =