دنباله انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles داستان شخصیت شرور شردر خواهد بود

دنباله انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles

دنباله انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles بیشتر بر شخصیت شرور نمادین Shredder تمرکز خواهد کرد و نوید یک فیلم شرور را می دهد.

تیم نویسندگی قرار است بهترین داستان را برای قیمت دوم در اولویت قرار دهد. و مطمئن می شود که شخصیت های اصلی همچنان در مرکز فیلم هستند. جف رو نویسنده و کارگردان، شردر را شخصیتی نمادین، کلاسیک و دوست‌داشتنی توصیف می‌کند. بسیار شبیه به جوکر که حتی برای کسانی که با منبع اصلی آن آشنا نیستند، قابل تشخیص است.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 کارگردان نوید می دهد که دنباله انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles بیشتر شرورانه خواهد بود. این فیلم که جدیدترین تصویرسازی مجدد شخصیت‌های کمیک لاک‌پشت‌های نینجا در سینما است. هم موفقیتی انتقادی و هم تجاری داشت. Mutant Mayhem علاوه بر کسب امتیاز 96% Certified Fresh در Rotten Tomatoes، 180.5 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت و بیست و سومین فیلم پرفروش سال شد.

دنباله انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles

مصاحبه جدید کارگردان درباره دنباله

اخیراً مصاحبه ای با نویسنده و کارگردان جف روو در مورد خط داستانی احتمالی دنباله انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles انجام شد. جف فاش کرد که قصد توسعه داستان حول آنتاگونیست نمادین شردر و ساختن «فیلم شرور پیشرو» است. با این حال تیم نویسندگی همچنین بر روی “آنچه بهترین داستان را بیان می کند” در مورد لاک پشت ها تمرکز دارد که همچنان اولویت آنها خواهد بود. نقل قول کامل مصاحبه را در زیر بخوانید:

“این همان چیزی است که ما اکنون در آن قرار داریم. شردر فقط یک شخصیت عالی است. او یک شخصیت نمادین، کلاسیک و دوست داشتنی است. او شبیه جوکر است. شما می‌دانید که او کیست. حتی اگر پیش از این درباره این شخصیت چیزی ندانید. فکر می‌کنم ما قطعاً می‌خواهیم یک فیلم شرورانه بسازیم. ما در حال حاضر در حال تلاش برای تصمیم گیری در مورد آن هستیم. اما این تصمیمات برای ما به عنوان فیلمساز همیشه از جایی است که بهترین داستان را روایت می کند، به ویژه در مورد شخصیت های اصلی ما یعنی لاک پشت ها.”

دنباله انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles

تغییر شخصیت شردر در فیلم جدید

Teenage Mutant Ninja Turtles’ Shredder در واقع یک شرور نمادین است. در واقع این شخصیت تا زمانی که قهرمانان عنوان دوناتلو، میکل آنژ، لئوناردو و رافائل وجود داشته باشند. با توجه به این واقعیت که او در کنار آنها در کتاب کمیک Teenage Mutant Ninja Turtles #1 در سال 1984 حضور داشت. او قبل از حضورش در Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem 2 در چندین تجسم مختلف روی صفحه ظاهر شد.

علاوه بر چندین حضور در تجسم های مختلف نمایش انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles، شردر برای اولین بار با بازی جیمز سایتو در فیلم لایو اکشن 1990 Teenage Mutant Ninja Turtles ظاهر شد. او بعداً با فرانسوا چاو در دنباله The Secret of the Ooze در سال 1991 دوباره انتخاب شد. پس از آن در سایر فیلم‌های TMNT تا حدودی به این شخصیت اشاره شد. اما تا زمانی که توهورو ماسامونه در سال ۲۰۱۴ در فیلم لاک‌پشت‌های نینجا جهش‌یافته نوجوان ایفای نقش نکرد. قبل از اینکه دوباره (با برایان تی) برای دنباله‌ی آن در سال ۲۰۱۶ دوباره انتخاب شود. نقش اصلی دیگری در این مجموعه فیلم بازی نکرد.

باید دید که دنباله Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem چگونه برای معرفی Shredder انتخاب پیش خواهد رفت. با این حال شباهت های این شخصیت به جوکر، همراه با انبوهی از تصاویر قبلی می تواند به این معنی باشد که نسخه آینده این شخصیت متفاوت از نسخه های قبلی خواهد بود. با توجه به لحن بی‌احترامی فیلم اصلی Mutant Mayhem، منطقی است که فیلم جدید در عین احترام به شخصیت او کمی تغییر در شخصیت شرور شردر داشته باشد.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =