میسی ویلیامز؛ گات در پایان شکست خورد

گات

بازیگر آریا استارک در جریان پخش توییچ با برادرش جیمز ویلیامز، گفت که اخیراً «بازی تاج و تخت» را دوباره تماشا کرده و اعتراف کرده است: «بازی تاج و تخت در پایان شکست خورد».

او افزود که سریال HBO “بسیار قوی شروع شد.”

میسی گفت: برای یک مدت زمان طولانی‌ هرگز نتوانستم سریال گات را از بیرون ببینم. بنابراین من هرگز نتوانستم این حرف ها را بگویم و در واقع آن را درک کنم. برای اولین بار احساس خوبی است که به آن افتخار می کنم. 10 سال از زندگی من بود.»

ویلیامز با اشاره به پدر آریا با بازی شان بین که در فصل اول بی‌رحمانه کشته شد، گفت: «وقتی ند درگذشت، قلبم شکست. اما می‌دانستم که چیزهای دیگری در راه است.»

گات

نظر جیمز در مورد گات

جیمز پاسخ داد که نمایش “عالی” بود و “همه ما از جهنم آن لذت می بردیم.” او افزود که مردم اغلب می‌پرسیدند که آیا می‌داند چه اتفاقی می‌افتد. با وجود اینکه فیلمنامه‌ها در اطراف خانه وجود داشت. او هرگز نمی‌خواست نمایش را برای خودش خراب کند.

جیمز گفت: «من هرگز این کار را نکردم. اما می‌توانستم [فیلمنامه‌ها را بخوانم]. من نمی‌خواستم. زیرا می‌خواستم آنچه را که قرار است اتفاق بیفتد، تجربه کنم.»

در ماه آوریل ویلیامز تجربه خود را در «بازی تاج و تخت» منعکس کرد و گفت: «من به نقش خود در سریال با محبت نگاه میکنم زیرا آن را دوست داشتم و با افتخار به آن نگاه می کنم. همچنین افزود: «فکر می‌کنم وقتی شروع به زن شدن کردم. از آریا رنجیدم زیرا نمی‌توانستم بیان کنم که چه کسی هستم.»

کیت هرینگتون بازیگر نقش جان اسنو در حال ساخت یک اسپین آف برای شخصیت جان است. ممکن است میسی نیز در این سریال حضور داشته باشد. اما به صورت کامل این موضوع را تایید یا رد نکرده است. او گفت: «این تصمیم باید در زمان مناسب و در کنار افراد مناسب گرفته شود. “این باید در چارچوب تمام اسپین آف های دیگر و جهان “بازی تاج و تخت” درست باشد. باید زمان مناسبی برای من باشد.”

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 8 =