ویل اسمیت در علاءالدین 2 باز هم در نقش جن حضور خواهد داشت

ویل اسمیت در علاءالدین 2

اتفاقی که در اسکار سال گذشته رخ داد باز هم باعث نشد که ویل اسمت از نقش جن دوست داشتنی و آبی رنگ علاءالدین دور بماند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 جدید ویل اسمیت به دیزنی بازگشته و به نطر می رسد که در پروژه جدید حضور خواهد داشت. ویل اسمیت در علاءالدین 2 در نقش جن باز می گردد. علاءالدین 2 دنباله ای ست که از زمان اکران فیلم قبلی در سال 2019 به آرامی مراحل اولیه توسعه خود را طی می کند. این گزارش به طور خاص اشاره می کند که ویل اسمیت در علاءالدین 2 “نقش بزرگتر و مهمتری” را در این فیلم ایفا خواهد کرد. اگر این اطلاعات جدید درست باشد. اولین کار و نقش آفرینی برای اسمیت از زمان «سیلی اسکار» در سال گذشته خواهد بود. اگرچه گزارش‌هایی نیز وجود دارد که نشان می‌دهد Bad Boys 4 نیز همچنان برنامه‌ریزی شده است و در حال توسعه می باشد.

گمانه زنی هایی وجود داشت مبنی بر اینکه انتخاب ویل اسمیت در علاءالدین 2 در نقش جن می تواند تحت تاثیر رسوایی اسکار این بازیگر قرار گیرد. که باعث شد او پس از سیلی زدن و فریاد و فحاشی سال گذشته در مراسم زنده به کریس راک، ده سال از آکادمی محروم شد. با این حال، در حالی که اسمیت مطمئناً برخی از طرفداران خود را به خاطر این حادثه از دست داده است. اما در حال حاضر به نظر نمی رسد که اوضاع همچنان مثل سال گذشته باشد. زمانی که همه بر علیه ویل بودند و می توان گفت که تا حدود زیادی مردم این اتفاق را فراموش کرده اند.

ویل اسمیت در علاءالدین 2

اکران Emancipation

 اپل با اکران فیلم خود یعنی Emancipation در ماه دسامبر به دنبال عذرخواهی های عمومی به خاطر ماجرای اسمیت کار خود را با موفقیت پیش برد.

یکی از افراد ناشناس فیلم در گزارش The Sun گفت: «او کارهای زیادی روی خودش انجام داده است و اتفاق نظر بر این است که تا زمان اکران فیلم همه چیز از یاد مردم خواهد رفت.» اولین قسمت از فیلم علاءالدین موفقیت بزرگی بود. بنابراین احمقانه بود که دنباله فیلم را نساختیم. و واقعاً شرم آور است که مجبور شویم ویل را به خاطر اتفاقی که افتاده انتخاب نکنیم. بنابراین دیزنی مشتاق است که در کنار او بایستد و او را به جمع بازگرداند.”

گای ریچی کارگردان نیز اخیراً گفته است که می‌خواهد اسمیت را برای قسمت دوم بازگرداند. در ماه دسامبر او در مصاحبه‌ای با THR اشاره کرد که علی‌رغم مشکلی که برای ویل اسمیت در مراسم اسکار 2022 رخ داد متاسف است. زیرا ریچی می‌داند که اسمیت یک «مرد سخاوتمند» است. و گای دوست دارد او را برای فیلم علاءالدین ۲ دعوت کند.

ریچی گفت: «من هرگز مردی را دوست داشتنی تر از ویل ندیده‌ام. کار کردن با او یکی از شگفت‌انگیزترین و عالی‌ترین تجربیاتی بود که تا به حال داشته‌ام. من هرگز چیزی غیر از یک جنتلمن کامل و سخاوتمند ندیدم.»

او افزود: “من برای انتخاب ویل اسمیت در هیچ کاری مشکلی ندارم. زیرا همانطور که می‌گویم، او فقط یک جنتلمن عالی بود.”

ویل اسمیت در علاءالدین 2

علاءالدین 2 در حال توسعه است

اولین فیلم لایو اکشن علاءالدین توسط گای ریچی کارگردانی شد که فیلمنامه آن توسط جان آگوست نوشته شد. در این فیلم همراه با اسمیت در نقش جن، مینا مسعود در نقش اصلی و سایر بازیگران از جمله نائومی اسکات، مروان کنزاری، نوید نگهبان، نسیم پدراد و بیلی مگنوسن ایفای نقش کردند. قسمت اول این فیلم در باکس آفیس موفقیت چشمگیری داشت. بیش از یک میلیارد دلار در سرتاسر جهان درآمد داشت. پس از آن به سرعت اخباری مبنی بر ساخت دنباله آن منتشر شد. اگرچه پیشرفت مراحل ساخت قسمت 2 آن کند بوده است.

منبع Movieweb

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 14 =