باکس آفیس: انیمیشن برادران سوپر ماریو میلیاردی شد

انیمیشن برادران سوپر ماریو

انیمیشن برادران سوپر ماریو میلیاردی شد. برای اطلاع از آمار دقیق فروش فیلم ها به بخش باکس آفیس مووی ۲۱ سر بزنید.

این خبری بود که تا روز یکشنبه در باکس آفیس رخ داد. این انیمیشن اکنون به دهمین فیلم انیمیشن تاریخ تبدیل می شود که از یک میلیارد دلار در سراسر جهان عبور می کند و دهمین فیلم انیمیشن برتر تمام دوران در سطح جهان است که از Despicable Me 2 و Minions: The Rise Of Gru پیشی گرفته است. فیلم Super Mario Bros سومین عنوان Illumination است که به مرز یک میلیارد دلار رسیده است.

این هفته 68.3 میلیون دلار اضافی در 80 بازار خارج از کشور به دست آورد و درآمد بین المللی خود را تا روز یکشنبه به 532.5 میلیون دلار رساند. در سراسر جهان، برآورد تا امروز 1.022 میلیارد دلار است.

تا به امروز انیمیشن برادران سوپر ماریو عملکرد بسیار خوبی داشته است.

اخبار مرتبط: نقد و بررسی The Super Mario Bros

انیمیشن برادران سوپر ماریو

جایگاه دوم و سوم

Evil Dead Rise برادران وارنر افت بسیار جزئی داشت و تنها 29 درصد کاهش داشت و برای یک جلسه 14.2 میلیون دلاری دوره دوم در 61 بازار خارج از کشور. عربستان سعودی 23 درصد جهش کرد در حالی که امارات تنها 5 درصد کاهش داشت. همچنین در بخش‌هایی از اروپا و آمریکای لاتین دارایی‌ها قوی بود. درآمد فراساحلی 42.1 میلیون دلار است که در مجموع 86.5 میلیون دلار تا به امروز است.

درجایگاه سوم فیلم Are You There God? It’s Me, Margaret. قرار دارد که با فروش حدود 7 میلیون دلار برای این فیلم راضی کننده است.

.

جایگاه چهارم و  پنجم

John Wick: Chapter 4، یکی دیگر از فیلم‌های Lionsgate، با تقریباً 5 میلیون دلار از 2481 سایت، در رتبه چهارم قرار گیرد. که برای از بین بردن امتیاز 175 میلیون دلاری در بازار داخلی، کافی است. در سطح جهانی، این فیلم از مرز 400 میلیون دلار گذشت، شاهکاری که هیچ فیلم دیگری در این سری انجام نداده است.

در یک پیچ و تاب سرگرم کننده اکران مجدد Star Wars: Episode VI – Return of the Jedi با حدود 4.7 میلیون دلار از تنها 500 سالن سینما به دست آورد.

انیمیشن برادران سوپر ماریو

جایگاه ششم

فیلم Paramount’s Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves در باکس آفیس بین المللی به بالای 100 میلیون دلار رسید. 7.1 میلیون دلار از 65 بازار اضافه کرد و اکنون 106 میلیون دلار در خارج از کشور به فروش جهانی 194.2 میلیون دلار رسیده است.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + هفت =