امکان بازگشت کریس ایوانز در نقش کاپیتان آمریکا وجود دارد

بازگشت کریس ایوانز در نقش کاپیتان آمریکا

به نظر می رسد امکان بازگشت کریس ایوانز در نقش کاپیتان آمریکا و به دنیای مارول همچنان وجود داشته باشد. کریس در ابتدا چندان تمایلی برای ایفای نقش کاپیتان آمریکا نداشت. اما در نهایت خیلی خوب توانست این نقش را ایفا کند. او از دنیای مارول فاصله گرفته اما در اخبار منتشر شده اینطور به نظر می رسد که امکان بازگشت کریس ایوانز در نقش کاپیتان آمریکا وجود دارد. اما کریس عنوان کرده که به این زودی ها قصد بازگشت ندارد.

در مصاحبه ای جدید ایوانز از صحبت های سال گذشته تارانتینو گفت. طبق اخبار هالیوود مووی 21 ایوانز گفت تا حدودی با نظرات کوئنتین تارانتینو موافق است که در واقع این شخصیت های مارول هستند که به عنوان ستاره می درخشند نه بازیگرانی که آنها را به تصویر می کشند. بخشی از مارول سازی هالیوود این است که شما بازیگرانی دارید که با بازی در نقش این شخصیت ها مشهور شده اند. اما آنها ستاره های سینما نیستند.

کریس ایوانز گفت: “در واقع زیبایی فیلم های مارول به همین بود. نیازی نبود در کانون توجه باشیم. تنها نقش کاراکتر را بازی می کردیم و آنجا بودیم. اما هیچ بار و سنگینی را حس نمی کردیم.” در ادامه گفت: “در ابتدا از ایفای این نقش واقعاً نگران بودم. در آن زمان نزدیک به 30 سال داشتم. «به یاد می‌آورم که در اواخر دهه 20 زندگی‌ام، تغییری واقعی در صحنه فیلم‌برداری داشتم. کمی اضطراب ، کمی عدم اطمینان.»

بازگشت کریس ایوانز در نقش کاپیتان آمریکا

آخرین حضور کاپیتان آمریکا

ایوانز پس از پایان فیلم Avengers: Endgame در سال 2019 لس آنجلس را ترک کرد. هفتمین فیلمی که او به طور قراردادی موظف بود کاپیتان آمریکا را به تصویر بکشد. او احتمال بازگشت برای فیلم دیگری از مارول را رد نکرده است. اما می گوید که احتمالا به این زودی اتفاق نخواهد افتاد.

ایوانز گفت: هرگز نمی گویم هرگز، فقط به این دلیل که تجربه فوق العاده ای بود. این چیزی است که من بسیار به آن افتخار می کنم. و همانطور که گفتم گاهی اوقات حتی نمی توانم باور کنم که این اتفاق افتاده است. بنابراین، به این زودی ها نیست.»

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =