تاریخ اکران فیلم The Batman Part II مشخص شد

اکران فیلم The Batman Part II

در اوایل این ماه گزارش دادیم که مت ریوز قرار است با جیمز گان و پیتر سفرن روسای جدید استودیو دی سی در مورد آینده BatVerse ملاقات کند. به نظر می رسد که آن جلسه موفقیت آمیز بوده است. دنباله The Batman به طور رسمی در تقویم در کنار فهرست چشمگیر فیلم‌ها و سریال‌های DCU که در یک جلسه فوق سری با مطبوعات این هفته اعلام شد. کاراکتر شنل پوش رابرت پتینسون در 3 اکتبر 2025 بازخواهد گشت.

علاوه بر فاش کردن تاریخ اکران فیلم The Batman Part II گان همچنین تایید کرد که ریوز به طور فعال روی «حماسه جنایت بتمن» خود کار می‌کند. که شامل مجموعه اسپین‌آف کالین فارل پنگوئن است که قرار است ماه آینده فیلمبرداری آن آغاز شود. پنگوئن مستقیماً با The Batman  قسمت دوم پیوند خواهد خورد.

اخبار مرتبط: رونمایی از دنیای جدید دی سی

اکران فیلم The Batman Part II

صحبت های ریوز در مورد بتمن

پیش از این ریوز به ما گفته بود که دنباله بروس وین را در قلب داستان نگه می‌دارد و به اشتراک گذاشت:

«برای من چیزی که واقعاً احساس می‌کنم این است که معتقدم راب [پتینسون] در این نقش بسیار خاص است. هدف من همیشه این بوده که این داستان‌های مورد نظرم را بسازم که به شخصیت اجازه می‌دهد همیشه مرکز احساسی داستان باشد. چون خیلی وقت‌ها اتفاقی که می‌افتد این است که بعد از انجام اولین کار، ناگهان شخصیت‌های دیگر وارد می‌شوند و به نوعی کنترل را به دست می‌گیرند و سپس بتمن از نظر شخصیتی یا احساسی در صندلی عقب می‌نشیند.»

پس از قرار ملاقات گان و سفرن اکران فیلم The Batman Part II به تاریخ انتشار 2025 چشم دوخته بود. بنابراین دیدن اینکه به نظر می رسد همه چیز در مسیر خود قرار دارد، مایه آرامش است. به نظر می‌رسد گان از برنامه‌ریزی ریوز بسیار راضی است و می‌گوید: “مت در حال کار روی [دنباله بتمن] است. که به نظر او حماسه‌ای از جنایت بتمن است. که شامل مجموعه [پنگوئن] نیز می‌شود. مت به سختی روی پروژه کار می‌کند.”

ممکن است تا زمان اکران بتمن 2 زمان زیادی باقی مانده باشد . اما The Batman Part II را در 3 اکتبر 2025 مشاهده خواهید نمود.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 9 =