ریدلی اسکات پس از Gladiator 2 یک فیلم وسترن خواهد ساخت

ریدلی اسکات

به نظر می رسد فیلم بعدی ریدلی اسکات یک وسترن است که توسط S. Craig Zahler نوشته شده است.

اسکات 86 ساله متوقف نمی شود. او «ناپلئون» را دو هفته دیگر اکران می‌کند و نیمی از دنباله «گلادیاتور» خود را قبل از توقف تولید در ژوئیه فیلمبرداری کرد.

به تازگی ریدلی اسکات اشاره کرد که در حال جستجوی لوکیشن و استوری‌برد فیلم بعدی خود، یعنی یک فیلم وسترن است. به نظر می رسد برای اطلاع از این فیلم باید به سال 2016 برگردیم. زمانی که برای اولین بار این پروژه شد.

ریدلی اسکات

در سال 2016 گزارش ها تایید کردند که اسکات اقتباس سینمایی فاکس از رمان وسترن S. Craig Zahler «Wraiths of the Broken Land» را کارگردانی می‌کند و با درو گدارد، نویسنده همکاری می‌کند.

“Wraiths of the Broken Land” که در سال 2013 منتشر شد. داستان آن در حدود سال 1900 در مکزیک اتفاق می‌افتد و دو خواهر مجبور به تن فروشی در یک باشگاه آقایان می‌شوند. دو برادر خواهر و پدرشان سعی می کنند آنها را از طریق باند یاغی خود که شامل یک برده ، یک سرخپوست و یک مرد مسلح وحشی که رهبر تاکتیکی است، نجات دهند.

ترکیب تیم اسکات و زالر در ابتدا یک جفت عجیب به نظر می رسد. اما ممکن است کارساز باشد. در پایان به نظر می رسد پس از پایان گلادیاتور ساخت این فیلم وسترن آغاز شود.

منبع Worldofreel

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =